problem z aktualizacją

Witam
Mam taki problem
Ponieważ chciałem zainstalować sobie ikarus_mod_v2.0 zmuszony zostałem do aktualizacji wersji posiadanej przeze mnie gry
Mam wersje 1.0 i mimo wielu prób nie udaje mi ie zainstalować patch 1.2 bo mi wyskakuje info że mam INNA WERSJE JEZYKOWĄ :roll: :roll:
Mam wersje polską i patcha też dla tej wersji ściągnełem

Jak z tego wyjść ??

Prosze o pomoc
ja mam prbolem z instalacja owego patcha... jak kilkam na patcha wyskakuje mi oknienko i pisze cos takiego "czy chcesz usunąc mafie?" no i oczywisice do wyboru "tak" "nie"... co mam zrobic? :-| sry ze tak sie wpieprzylem :mrgreen: :-P
Zapraszam do "Małego FAQ na temat modów" w dziale Modyfikacje i modding gry.
dalej nie udalo mi sie zaktualiowaz patcha 1.2 :-| nie wiem... niby sie zainstalowal, ale kiedy wlacze gre pisze mi takie cos "Please insert correct CD-ROM, select OK and restart application"
nie wiem o co chodzi! :evil: mam orginalna wersje gry ... pomorzcie bo nerwicy powoli dostaje :-x
Oryginalnie masz Mafię z Kolekcji Klasyki czy zwykłą?
No raczej musi mieć zwykłą, bo Mafia z Kolekcji Klasyki jest już spatchowana do wersji 1.2 ;)
Kevin napisał(a):
No raczej musi mieć zwykłą, bo Mafia z Kolekcji Klasyki jest już spatchowana do wersji 1.2 ;)

Mimo tego wielu użytkowników myśli, że jak mają z KK to jest wersja 1.0, więc się pytam.
Mam z Kolekjci Klasyki... a wiec mam juz wersje 1.2? ;-)
Tak.