Pr.dom...pomocy?? :P

Otóż mam do odrobienia pracę domową związaną z Syzyfowymi Pracami. Nie przeczytałem książki zbyt dokładnie a te informacje to bardzo ważne szczegóły. Pomoże mi ktos to uzupelnić?? Tekst związani jest chyba z Andrzejem Radkiem czy kimś innym...wystarczy wpisać jakieś słowa w miejsce kropek.

1.Trudne dzieciństwo syna biednego fo.............spędzone we wsi......................

a) życie w czworakach,
b) obowiązki p...............gęsi, potem...............
c) wyśmiewanie się z kaszlu i profesorskiego chodu An............., zwanego..........................

2.Poznawanie tajemnic pisania i czytania u..........................
3.Nauka w Progimnazjum w.................... dzieki wsparciu finansowemu.......................... .
4.......................... opiekuna i dobroczyńcy -konieczność udzielania k........................
5.Wędrówka do gimnazjum w ....................... :
a)przygoda w karczmie -posądzenie..........................
b)spotkanie z furmanem wiozącym tarcicę,
c)kontynuacja podróży na......................
6.Zamieszkanie w domu państwa........................ w zamian za...............................
7.Nauka w gimnazjum:
a)znoszenie szykan kolegów wyśmiewających się z ..........................................................
b)zatarg z....................podczas lekcji..................................................
c)................................................................
d)możliwość kontynuacji nauki dzięki pomocy ulubieńca inspektora Zabielskiego-...........................
e)udział w spotkaniach kółka samokształceniowego na G...................

POMOCY :cry:
muore il bandito, la mafia vive
http://www.sciaga.pl/tekst/71292-72-str ... fowe_prace
OO super...znalazłem tutaj większość odpowiedzi. Dzięki Krystian :-)
Temat do zamknięcia.
muore il bandito, la mafia vive