Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Powitanka

Cóż, nieciekawa ze mnie osoba, toteż niewiele o sobie mogę powiedzieć. Mam na imię Sebastian i tyle wam powinno starczyć. Jestem młodym człowiekiem (ale wieku nie zdradzę), a mimo to nie bardzo interesuję się sportem. Raz na kilka dni zrobię sobie dwa kółka wokół boiska, codziennie robię kilka serii po trzydzieści pompek i to wszystko. Gdyby ktoś mnie pytał jakie lubię filmy czy książki odpowiedziałbym jednym słowem - dobre. Nieważne czy to science-fiction, fantasy czy coś bardziej "realnego". Interesuję się wszystkim, co jest interesujące. Ludzie mówią mi, że dużo czytam, ale to nie do końca prawda - nie mam tylu książek i czasu, przez całe wakacje przeczytałem "zaledwie" trzy tysiące stron (w tym nieco ponad 700 formatu A4). Moim największym hobby jest tekst. Ostatnio chyba częściej piszę niż czytam. Nigdy niestety nie udało mi się ukończyć żadnego opowiadania, bo jestem bardzo leniwy. Po trzeciej stronie tekstu zazwyczaj odkładam pisanie "na później", co oznacza, że nigdy już do tego nie wracam. Anime i mangi mnie nie interesują, oglądałem tylko (w telewizji, mangi nigdy w ręku nie trzymałem) Dragon Balla. W Mafię pierwszy raz grałem koło dwa tysiące szóstego roku. Mafia dwójka moim zdaniem jest o wiele gorsza, choć na komputerze jej nie mam i nigdy nie miałem. Grałem tylko raz u kolegi. I to był ostatni raz.
Moją ulubioną rozrywką w internecie, której poświęcam większość czasu od trzech lat, są PBF-y. Czym jest PBF tłumaczyć nie będę, łatwo się o tym dowiedzieć przeszukując internet. Dzięki tym grom mogę zaspokoić swoje potrzeby tworzenia i pisania. Przy okazji wiele się nauczyłem - zaczynałem od pojedynczych zdań, teraz wielu ludzi mnie chwali (choć ja sam uważam się za raczej przeciętnego... pisarza? Nie, pisarzem jeszcze nie jestem). Od czasu kiedy gram na forach, moje oceny z polskiego nigdy nie spadły poniżej piątki, zniknęły też wszelkie kłopoty z ortografią. Gorąco polecam ten typ rozrywki!

Mam nadzieję, że o niczym nie zapomniałem. Tak więc - witam wszystkich!
Siema :) Miło widzieć nowego użytkownika MT, mam nadzieję, że zostaniesz na dłużej :mrgreen:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Siema! Lubię witać nowych :lol:
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Powitam cytatem ze Świata według Kiepskich:"Witam was z rachunkiem za gaz."
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Witam Cię bardzo serdecznie na MafiaTown! ;-)
Siemanko ! Czuję się jak w domu :-D
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Witaj.
muore il bandito, la mafia vive
Witamy.
Cześć ;-)
Obrazek They never fight alone...