Powiększenie mapy o Empire Bay oraz New Bordeaux

Witam mam pytanie. Czy byłoby w ogóle możliwe powiększenie mapy o Empire Bay oraz New bordeaux jako modyfikacja do Mafii 1?

Poprawiam nazwę tematu. "Pytanie" nie jest zbyt pomocne - M.
Teoretycznie? Może i tak, ale chyba wymagałoby to wymodelowania od nowa całych miast. Nie wiem jednak kto miałby się za coś takiego wziąć, to praktycznie jak stworzenie całej gry od nowa. Praktycznie stwierdzam, że jest to raczej niewykonalne.
Rozmiar mapy jest ograniczony i teren na którym działają kolizje jest nie dużo większy niż Lost Heaven. Można by coś takiego zrobić, ale na osobnych mapach z ekranami ładowania jak w przypadku wyjazdu na tereny pozamiejskie.
Oczywiście trzeba by było praktycznie od podstaw wymodelować te miasta, odpowiednio wszystko rozłożyć i wzbogacić o ruch uliczny. Potem też połączyć ze wspólną wsią i można by było jeździć :)
Nie jestem tylko powiem czy Empire Bay i New Bordeaux zmieszczą się na tym skrawku mapy z działającymi kolizjami, ale chyba powinny.

Realistycznie mówiąc jest to możliwe, przy ekipie 10/20 osób na etacie może zajęłoby to z 2 lata. Mówię o pełni funkcjonalnym działaniu, tak jak Lost Heaven.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Modelować od nowa miasto? Teoretycznie można wyciągnąć modele miasta z gry.
Obrazek
Teoretycznie, praktycznie silnik Mafii jest na tyle kapryśny, że połowa by nie działała :P
Pomijając fakt, że prawdopodobnie byłyby trochę zbyt szczegółowe dla Mafii. Silnik mógłby nie uciągnąć. Można by po prostu wyciągnąć teksturę, lekko zmniejszyć i nałożyć na kartonowe ściany jak w budynkach z Lost Heaven. Jakoś by to działało.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
cron