Poszukuje tekstury z bilboardów z MII.

Jak w tytule. Nie wie może ktoś gdzie one się znajdują? szukam i szukam i nie mogę znaleźć. :/
Chodzi o zdjęcia reklam w MII. Najlepiej zima czyli tam widziałem jakiś samolot , suit czy coca cola,reklama auta.
Może ktoś kiedyś przypadkiem je widział i wie gdzie się znajdują.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Siema. Jedyną rzeczą, którą znalazłem w teksturach są billboardy sklepów (a tak naprawdę jest tam chyba tylko jeden - z baru Crazy Horse) - są w folderze X:\Mafia 2\pc\sds\skies.

Ta tekstura nazywa się


Chociaż nie wiem, czy nie jest to tekstura samego budynku.

Pozdro.
Znalazłem wpadłem na pomysł by przenieść po jednym folderze do nowo utworzonego. Czyli z sds/city_crash przeniosłem go do sds/nowy folder/city_crash tak żeby gra go nie widziała. I zadziałało na tym folderze są reklamy krzewy znaki lapmy itp. itp.

I teraz prośba do osób które mają słabe komputery. Przenieście folder city_crash do innego folderu i odpalcie grę nie będzie znaków koszy lamp na drodze itp. Ale może gra będzie chodzić płynnie? coś za coś teraz ktoś kto miał 10 FPS na najniższych może będzie miał więcej i w końcu zagra w grę i ja ukończy?.
Nie przenoście folderu "city" , bo nie będzie drogi budynków i wpadamy w otchłań zaraz po odpaleniu.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Mnie z tym folderem pomogło :mrgreen: Dzięki wielkie!!!!!
Gra chodzi o wiele płynniej i nie zawiesza się!!!!
"Gniew jest krótkim szaleństwem"-Horacy ;-)