Poszukuje człowieka z PS który podejmie sie prostej pracy

Siema!

Potrzebna mi osoba która w dostatecznym stopniu potrafi obsłużyć PhotoShopa do wykonania projektu który ma być wydrukowany na koszulce :)

Moja koleżanka ma niedługo 18 urodziny i chciała żeby jej 'kupić' koszulkę z napisem 'Hi, Loser.' Jako że ja sam tego nie potrafię zrobić a mam tylko pomysł to zwracam się do osoby chętnej poświęcić te kilka minut :) Myślę że koszulka to będzie fajny dodatek do 'prezentu głównego'.

Koszulka ma być czarna (bo wyszczupla xdd ;]) i napis jw. Pomyślałem że można by wkomponować w niego logo Losera (albo Legi ;D) Obrazek na przykład jako pierwszą literę napisu. Do tego myslałem żeby było jakieś tło (Romb, plama, coś innego) koloru np. niebieskiego, aby napis nie był bezpośrednio na koszulce.

Mam nadzieje że ktoś mi pomoże :)

Pozdro!
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Ja sie moge podjąć pracy. Jakie wynagrodzenie ? Godziny pracy ? Czego ode mnie oczekujesz ?

Nie no żartuje :P Zapewne chodziło ci o projekt :P
Ale zaraz ci ludzie wyjadą z postami typu "ile mi za to zapłacisz" :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Tu nie trzeba żadnego photoshopa,wystarczy że znajdziesz jakiś program z trzcionkami graficznymi i po sprawie,wybierzesz tylko rodzaj trzcionki,wpiszesz tekst, na niesiesz to w ten obraz i wszystko.Koniec pracy, 10 min roboty i nawet nie trzeba mieć żadnych umiejętnośći,no może prócz obsługi painta.Pozdrawiam ;-)
@UP: Może i masz rację... ale pomyślałem sobie że w PS można zrobić to bardziej 'estetycznie' :)
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
W paincie tego nie zrobisz :P Musisz mieć program który obsługuje wycinanie tła. Poza tym w paincie "trzcionki" się nie rozmazują przy końcach. Tzn. Na koszulce będzie kwadrat na kwadracie kwadratem poganiał :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Tak w Paintcie trzcionki nie zrobisz to wiadomo,ale są programy które mają trzcionki graficzne,poprsotu wycinasz, zapisujesz jako jpg,wrzucasz to do painta,nanosisz na ten obraz,cała filozofia. :lol:
PAINT RULEZ :mrgreen:

Obrazek
Ściągnij sobie photo filtre.To jest dobre.
Albo photo scape.
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
Co robią te programy?

@Wojtas Płomienie odpadają ale napis mi się podoba ;D Da się to czymś 'wygładzić'? Bo napis bym ew. zapożyczył ;D
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Po wygładzeniu napisów wyszło mi TAK (ogólnie czcionka "Chiller" jest poszarpana :-) - możesz wybrać sobie inną)... A co do tła to może sam czegoś poszukaj, a ja na to naniosę napis i tą rączkę ;-)

EDIT: Może na czymś TAKIM :mrgreen:
Bloo z domu dla zmyślonych przyjaciół to jest dobry ziom ;D Czym można wygładzić krawędzie? Bo bym się pobawił z tą ręką jeszcze trochę i myślę że byłaby gitara ;)
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Ja używałem Nero PhotoSnap. Czyli rozumiem, że już sam się zajmiesz tym projektem na koszulkę ?
Zobacze jak to wygłądzanie krawędzi mi pójdzie ;p Walne na tło jakiś rombo-podobny-trapez :D CZy inną figurę ;p bo tak mi to siedzi w głowie i musze zobaczyć jak to wygląda ;pp W razie czego będę się kontaktował na PW może być? :D
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek