Postacie na nową animację

Chciałbym Wam zaprezentować moje wstępne szkice do nowej animacji którą w mam nadzieję wkrótce stworzyć. Czy postacie są dobrze narysowane itp.? Komentarze mile widziane ;-)

Obrazek
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Jeżeli to są Animaniacy, to zrób im bardziej tępe spojrzenie:

Obrazek

Widzisz, są takie Maciuśowate - weź strzel im zezika i wystającego ząbka a będzie git :-F
Obrazek
XtravaganZa napisał(a):
Jeżeli to są Animaniacy, to zrób im bardziej tępe spojrzenie:

Widzisz, są takie Maciuśowate - weź strzel im zezika i wystającego ząbka a będzie git :-F

Hmm dobra rada, temu w czapeczce na pewno zezika walnę :-D
"Maciuśowate"- :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Też mi się trochę wydaje że są tak jakby "bez jaj", bez wariactwa a to przecież ich wizytówka.
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
A więc po poprawkach przedstawiam pierwszą postać

Obrazek

Mam nadzieję że teraz jest ok. ;-)

P.S.Już zacząłem tworzyć animacje, na razie powstało 15 sekund.
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Według mnie bardzo ładnie wykonane ;-) . Ciekaw jestem jak wyjdzie Ci animacja :-D .
Obrazek They never fight alone...
Dzięks Kamiloxin, wiedz że już mam 30 s animacji ;-) .
Wiesz, myszką za łatwo sie nie rysuje, ale lepsze to niz nic
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Praca przy animacji idzie naprzód, więc zamieszczam jeden przykładowy screen z mej twórczości ;-)

Obrazek
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
No i wreszcie pod długim czasie ukonczyłem moją NOWĄ animację

:arrow: http://www.youtube.com/watch?feature=pl ... 1NZ2lcQPFE

P.S. Wielkie dzięki za wskazówki XtravaganZa , mam nadzieję że teraz Animaniacy nie są, jak to okresliłeś, "Maciusiowate" :-D
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
W sumie przyczepić się mogę do jednej rzeczy - używaj aspektu 16:9 przez co nie będzie okropnych kwadratów na bokach.

Pomimo że nie gustuję w tak przedstawionych postaciach, to animacja mi się podoba.
A jak się robi ten aspekt 16:9 ? :k
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
glukkon7 napisał(a):
A jak się robi ten aspekt 16:9 ? :k


:-X

renderuj w rozdzielczości np. 720p
Już poprawione :-D
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Problem w tym że teraz sztucznie rozciągnąłeś i wyszła jeszcze większa kicha :mrgreen:
Fajne,muzyka daje niezłego klimatu,dobra robota
Dzięki klocuch12 za dobre słowo w sprawie muzy, bo jesteś jedną z pierwszych osób którym się ona podoba ;-)

Nie cytujemy posta wyżej - niv
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
cron