Postac

może mi ktoś napisać jak chodzić inną postacią jak np. w linku niżej ?

Kod:
http://www.youtube.com/watch?v=ta8jgEZeH0w


chciałbym właśnie chodzić Vincim
---

Filmik usunięty, ale raczej wyszedł by ci Vinci z głosem Vito. No i dochodzi do tego jeszcze spolszczenie, w którym będą mówić Vito, zamiast Frank.

//Edit już działa
Gdyby można było pogrzebać w teksturach, tak jak w M1, to może by się dało chodzić Vincim (można by po prostu podmienić jego teksturę).

@casdellani wiesz może, w jakim trybie grał Vincim ten gościu ?

edit:// Filmik działa u mnie cały czas
Oczywiście, że można tylko trzeba być doświadczonym i mieć do tego dobry program :-). C:\Program Files\Steam\steamapps\common\mafia ii\pc\sds\hchar, nie wiem czy znajdziesz tam tekstury Franka Vinci, ale paru innych bohaterów napewno tak. No i musisz mieć do wypakowania tekstur program SDS Tool. A i jeszcze jedno Vinci ma tylko 1 teksturę, a Vito dziesiątki tekstur. Przecież ubrania są modelowane wraz ze skinem Vito. A Vinci chodzi tylko w jednym garniturze. Wiąże to się z tym, że jak byśmy poszli się przebrać to znowu byśmy mieli wygląd Vito. I wątpie, żeby jego któraś tekstura idealnie skleiła się z teksturą Vito. Autor tego filmu napewno nie pokazał ile ta zamiana ma błędów. Ciekawe czy jest komenda w języku Lua do mafii o nazwie "select skin" :k
Dobra po tych wypowiedziach stwierdzam, że to dla mnie za ciężkie :P On tam chyba chodził w Joe adventure's we free ride no i ten frank vinci był IDEALNY, nawet łysine jak przyblizenie bylo tak fajnie zrobiona ze mu tak delikatnie te wlosy odstawaly tam :mrgreen: zreszta zobaczcie sami bo mi filmik działa cały czas :->

edit jesli wam nie chodzi to mogę go ściągnąć i gdzieś wrzucić
tosik napisał(a):
Oczywiście, że można tylko trzeba się bardzo postarać i mieć do tego dobry program :-). C:\Program Files\Steam\steamapps\common\mafia ii\pc\sds\hchar, nie wiem czy znajdziesz tam tekstury Franka Vinci, ale paru innych bohaterów napewno tak. No i musisz mieć do wypakowania tekstur program SDS Tool. A i jeszcze jedno Vinci ma tylko 1 teksturę, a Vito dziesiątki tekstur. Przecież ubrania są modelowane wraz ze skinem Vito. A Vinci chodzi tylko w jednym garniturze. Wiąże to się z tym, że jak byśmy poszli się przebrać to znowu byśmy mieli wygląd Vito. I wątpie, żeby jego któraś tekstura idealnie skleiła się z teksturą Vito. Autor tego filmu napewno nie pokazał ile ta zamiana ma błędów. Ciekawe czy jest komenda w języku Lua do mafii o nazwie "select skin" :k


Jest jedna tekstura Franka, ale jak ją podmienić, to nie wiem; myślę, że Cukier mógłby tutaj pomóc (również z obsługą języka Lua)
Hej to sciagnac wam ten filmik ? To jakis rusek na nim gra także
sorry bardzo za double posting ale mam pomysł. może to działą na zasadzie tak jak debug load chapter + free ride 1.9 Joe albo Vito ?? gdy sie wrzuca Update 1.9 Joe/Vito to chodzimy jedną z tych postaci, może da się tak zrobić z Vincim albo kimś innym ? trzeba by tylko te pliki znaleźć
no może się da wiec poszukaj...z tego co widzę to Ty założyłeś temat i chciałbyś chodzić Vincim wiec próbuj tak jak mówisz.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Tekstura Franka jest w tym folderze
C:\Program Files\Steam\steamapps\common\mafia ii\pc\sds\hchar


A jak ją podmienić przy użyciu SDS Tool, to już bys musiał zapytać majkoola albo Cukra

edit// Można nim chodzić po zainstalowaniu FR do Joe's Adventures v2.0 (najnowszy) info
http://mafiascene.net/index.php/topic,257.0.html. A tak przy okazji casdellani PW.