Poradnik pt. "Jak zdobyć Lassistera V16 Model 70 Police

Zauważyłem na stronie brak artykułu o możliwości zdobycia Lassistera V16 Model 70 Police.
Oto on (napisane przeze mnie, screeny moje):

1. Gdy jesteśmy koło magazynu (już po powrocie ze wsi) jedziemy naprzeciwko stadionu w hoboken (widać tam na radarze auto).
2. podchodzimy do tego miejsca:
Obrazek
Mapa:
Obrazek
I przechodzimy przez belkę:
Obrazek

3. Gdy jesteśmy przy bramie
Obrazek
Obracamy się plecami do niej i idziemy naprzód (nie przejmujcie się, że przed wami jest budynek , to tylko tekstury Tommy przez niego przechodzi.
Obrazek

4. Za budynkiem stoi Lassister V16 Police
Obrazek

5. Teraz miałem największe problemy, bo nie nie wiedziałem jak wyjechać z tego placu. Oto rozwiązanie:

Dojeżdżamy do linii kolejowej i jedziemy wzdłuż niej w stronę magazynu Salieriego:
Obrazek
Jedziemy dopóki nie zobaczymy iż zniknęła ściana po naszej lewej:
Obrazek
Mapa:
Obrazek
Przejeżdżamy na tory (wrócić tamtędy się nie da ponieważ od strony torów jest ściana

6. Cieszymy się z bardzo rzadkiego auta.
Obrazek
Niezłe odkrycie. Trzeba będzie wypróbować. ;-)
Obrazek
Super, będzie można zamieścić to na stronie?
Acozz napisał(a):
Super, będzie można zamieścić to na stronie?

Oczywiście, ale z zastrzeżeniem, że napisane przez Skuberta.
Chyba po to tu dałem nie?
Bardzo ciekawe i mądre odkrycie!
Za sosnowcem nie przepadam ale masz u mnie respect
Obrazek
skubert nie klam ze to twoje odkrycie ==> mafiapage.com daaaawno to juz ktos kiedys napuisal
Mr Salieri send his regards
Skubert super trik :)
I kill you :)
Dips napisał(a):
skubert nie klam ze to twoje odkrycie ==> mafiapage.com daaaawno to juz ktos kiedys napuisal

A ja to już daaaawno widziałem na MafiaScene, więc autorem niestety nie jest MafiaPage.
Albo mam baaardzo słaby wzrok, albo On nigdzie nie napisał, że to jego odrkycie. Ja tylko widzę tam, że screeny są jego i artykuł ;)
czy to wazne? screeny są JEGO wiec mozna wrzucac na stronke
przekopalem forum mafiapage i widze ze wszystko jest OK tak wiec THX dla autora tego tematu
Mr Salieri send his regards
Zaprzeczasz samemu sobie ;) Najpierw cały post poświęcasz temu, że to nie jego odkrycie, a potem piszesz, że to nie ważne. A tak w ogóle to fajny poradnik! Respect for you!
Tak naprawdę to znalazłeś dojście do wozu z zadania od Lucasa... serio. :-P Jeżeli przejedzie się obok ulicą, to na radarze jest zaznaczony białym paskiem... Zadanie Lucasa polega na tym, by ostrzec jego kumpla, zanim przyjadą gliny, jeśli to zrobimy i poczekamy obok jego domu to przyjedzie ten właśnie wóz FBI... Jeśli potem znowu przejedziemy ulicą, o której wtedy mówiłem to wozu na radarze już nie będzie... Według mnie to nie jest ciekawostka od autorów, tylko taki błąd... ale ciekawe, co się stanie, gdy go najpierw zabierzemy i będziemy wykonywali te zadanie Lucasa... Sprawdźcie sami! :mrgreen:
Dobre lecz kiedy odwieziemy to auto do Baru to podczas następnej misji już go nie będzie :-?
U mnie też nie został w garażu
Dopiero w misji 18