Porada dotycząca kart graficznych

GeForce 9600GT droga? licytacja kończy się na max 100 zł. a nowa jest na allegro za 179. Zamiast lodów i cukierków przez miesiąc dozbierasz i będziesz zadowolony (chyba będziesz, ja mam 9800Gt i jestem zadowolony:P) . Tylko ja po kupieniu tej karty musiałem zmienić zasilacz bo padł... był to tracer 400W. Wytrzymał może ponad miesiąc i dodam że procek był podręcony bo to też pobiera więcej...

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
foka970 napisał(a):
Chyba trochę przesadzacie :-/ Owszem może kupić dobrą zasiłkę tylko chyba nie zwracacie uwagi że też w 1 poście napisał o swoich funduszach


No tak, zaosczędzi 200/300 zł na zasilaczu, tylko jak sprzęt padnie to koszt naprawy/nowego sprzetu nie bedzie taki mały
Ten komp ma i tak 3 lata, a jak padnie to nikt nie będzie po nim płakać.

Poszperałem trochę w sieci i w rankingu Benchmark.pl zobaczyłem że zarówno Radeon 4670 1gb jak i GeForce 9600 1gb padają przy GeForce GT240 1gb, która jest o wiele tańsza (160 zł). Zastanawiam się czyby nie wziąć tej karty. W sumie ceny i Radeona 4670 i GeForce 9600 dochodzą do 400 zł.

Wiem że marudzę :mrgreen: ale naprawdę nie mam zamiaru przepłacać albo kupować bubli.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hades16 czy ty nie rozumiesz tego że każda płyta główna ma swoje wejścia itp itd.
Ty masz na kartę graficzną PCI-Express x16 1.0 a nie 2.0.

Najlepszą kartą graficzną jaką możesz tam wsadzić to Ati Radeon HD 4650 1 gb.

KONIEC!

Nic więcej tu nie wskurasz

Pozdrawiam
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT