Pomocy Poszukuje przyspieszonych aut

Witam poszukuje pliku vehicles.bin gdzie mialem wszystkie samochody do ktorych wejde bardzo szybkie, tzn od 0 do 100km np taxi 4sek mialem szybkie samochody to reinstall mafii zrobilem i teraz nawet nie moge znalezc plikow lub moda nie pamietam ale wiem ze gdzies na forum bylo
Nic się zrozumieć nie da z tego co napisałeś...
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Chodzi mu o modyfikację, a dokładniej przerobiony plik vehicles.bin dzięki któremu samochody mają zupełnie inne osiągi i są dużo szybsze. Trochę ruszyć kopułą wystarczy 8-)
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Google nie gryzie. Nikt za Ciebie moda szukać nie będzie. Możemy pomóc w instalacji albo coś takiego, ale zakładanie tematu tego typu jest śmieszne.

Tak jak mówi Don, piszesz bardzo niechlujnie i zraziłeś mnie do Ciebie samym stylem tak, że nawet nie mam ochoty pomóc.

A moda poszukaj na jakichś czeskich albo ruskich forach jeżeli u nas go nie ma.

@Down, to po co żeś tu właził? Innymi się wyręczać a samemu tylko narzekać...
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Hades napisał(a):
Google nie gryzie. Nikt za Ciebie moda szukać nie będzie. Możemy pomóc w instalacji albo coś takiego, ale zakładanie tematu tego typu jest śmieszne.

Tak jak mówi Don, piszesz bardzo niechlujnie i zraziłeś mnie do Ciebie samym stylem tak, że nawet nie mam ochoty pomóc.

A moda poszukaj na jakichś czeskich albo ruskich forach jeżeli u nas go nie ma.




Hades dobry gościu jesteś brawo nabijaj posty dalej, twoj rocznik i rozumowanie mówią same za siebie, rejestrując się na waszym forum liczyłem na pomoc, a nie liczyć na google i milion fraz, jedna osoba tylko chciała pomoc ( Problemowicz ) dzięki.


Do zamknięcia nic tu po mnie
Możesz poeksperymentować z programem RHAM 3.0. Pozwala on na zmianę osiągów samochodów w Mafii. Jednak najpierw trzeba rozkminić jak go używać. Do pobrania tutaj :

http://www.moddb.com/games/mafia/downlo ... lue-editor
muore il bandito, la mafia vive
cron