[Euro 2008] Polska vs Niemcy

Wasze typy na dzisiejszy mecz. Polska wygra czy przegra. Będziemy mieli trudności czy pokonamy szwabów lekką nogą?

Ja myślę, że różnie, to może być. Sercem z Polakami, rozumem z Niemcami.
Oczywiście chciałbym żebyśmy ich rozgromili i utarli im nosa, bo ostatnio zrobili się zbyt zadufani w sobie, na każdym polu, nie tylko na boisku.
Mój typ, to:

Obrazek vs Obrazek

Obrazek
Obrazek
jakbym lubil i sie interesowal pilka to bym cos powiedzial :-P
Murphy był optymistą.
2:1 dla nas ;)
Albo 5:1 dla nas albo 4:0 dla nas.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich napisał(a):
Albo 5:1 dla nas albo 4:0 dla nas.


Hehe, co za optymizm :mrgreen:

Nie obraże sie na takie wyniki. :-)
Obrazek
A widzieliście może te antypolskie reklamy? Min. tą gdzie Polak przychodzi na komisariat zgłosić kradzież samochodu, a niemiecki policjant go wyśmiewa i tą gdzie Niemcy wychodzą się odlać?
chciałbym żeby było tak: polska 2:1niemcy
ale coś mi mówi że będzie tak: polska 1:2niemcy
Murphy był optymistą.
Na razie 1:0 dla Niemców...
Mecz beznadziejny, mamy słabą drużynę, jedną z najsłabszych. Wstyd, niemcy dalej będą pluć nam w twarz.
Obrazek
Polska 2:0 Niemcy

porazka totalna :-/ juz po tym pierwszy strzale co niemcy strzelili nam kolo slupka juz wiedzialem ze przegramy... kur** obrona do dupy.. caly czas sie cofala do bramki i sa tego efekty
Można spokojnie powiedzieć, że graliśmy bez obrony. Przy pierwszej bramce w ogóle nie widziałem gdzie są obrońcy, oni chyba na kawę sobie poszli...
Obrazek
Właśnie! Zawsze przy podbramkowej sytuacji nie było widać obrońców! No może czasem jednego! Niemcy strzelali praktycznie na pustą bramkę!
cron