Policjant w różowym mundurze :D

Siema. Grając kiedyś w swobodnej jeździe natknąłem się na "różowego" policjanta. :D Byłem poszukiwany, i dlatego rzucił mi się w oczy. Niestety nie mam żadnych screenów. Od tamtej pory już nigdy go nie spotkałem. A wy spotkaliście się z czymś takim? Pzdr.
Sewer napisał(a):
Siema. Grając kiedyś w swobodnej jeździe natknąłem się na "różowego" policjanta. :D Byłem poszukiwany, i dlatego rzucił mi się w oczy. Niestety nie mam żadnych screenów. Od tamtej pory już nigdy go nie spotkałem. A wy spotkaliście się z czymś takim? Pzdr.


no ciekawe :shock:
ale miał różowy tylko mundur czy cały był różowy? (to mógł być przecież jakiś błąd w wyświetlaniu grafiki)

trzeba by przeszukać tekstury gry :roll:
kiedys mailem taki blad ze po zminimalizowaniu gry kobieta w czerwonej sukience byla zolta a jakis facet w garniaczku rozowy. niestety mialem wylaczona policje wiec nie wiem jaki oni mieli wtedy kolor. Umnie byl to zwykly blad, po ponowbym uruchomieniu gry wszystko bylo ok.
Murphy był optymistą.
W teksturach nie ma tego. Kiedyś przepatrzyłem wszystkie textury ;-)
To po prostu błąd w wyświetlaniu grafiki.
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Sewer napisał(a):
Siema. Grając kiedyś w swobodnej jeździe natknąłem się na "różowego" policjanta. :D Byłem poszukiwany, i dlatego rzucił mi się w oczy. Niestety nie mam żadnych screenów. Od tamtej pory już nigdy go nie spotkałem. A wy spotkaliście się z czymś takim? Pzdr.


Nie spotkałem się z niczym takim.
I w ogóle skąd mamy Ci uwierzyć, jak nie posiadasz screen'ów ? To tak jak byś powiedział, że widziałeś matkę Tommy'ego, ale nie masz screen'ów...
Obrazek
Zapewne błąd...lecz można przerobić zwykly mundur na różowy :P Jak? Proste...dać inny kolor.
muore il bandito, la mafia vive
U mnie było tak , że jak dłużej się ścigałem z policją ( chcieli mnie zabić ) to strzelał do mnie zwykły facet w jasnobrązowym płaszczu i ciemnobrązowym kapeluszu. Miał taki sam pistolet jak inni policjanci , tylko był inaczej ubrany. Zdarzyło mi się to kilka razy.
Salieri Cię dorwie
Mi dwa razy tak się zdarzyło, iż strzelał do mnie policjant z tym jasnobrązowym płaszczu (Wyglądał jak ci policjanci, co jeżdżą Lassiterem V16 Police w misjach od Lucasa Bertone). Może tacy policjanci, tak jak człwiek z głową psa, są losowo generowani?
Oto on :

policjant-po-cywilnemu-we-fr-t1174.html
muore il bandito, la mafia vive
Z racji, że nie chciałem zaśmiecać forum kolejnym tematem, napiszę o tym tutaj.
Tutaj dowód, że są różowi policjanci, a raczej nie są sknerami i dali poprowadzić swoim babciom radiowozy. Zabawny błąd w grze. Od razu informuję, że nie podmieniałem postaci i nic z tych rzeczy, bo nie umiem. Wyszedłem po prostu za obszar baru Salieriego w misji "Omerta" sposobem na "dwa auta".

Przepraszam za jakość zdjęć, ale były robione aparatem, a nie fraps'em.

http://img849.imageshack.us/img849/3840/mafia1.jpg

http://img508.imageshack.us/img508/2856/mafia2j.jpg

http://img200.imageshack.us/img200/8167/mafia3c.jpg
Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.
Hah, nie wiedziałem, że takie coś jest w Mafii :-D . Ja tylko jak miałem taki jeden mod, to mogłem zastąpić gangsterów na babcie i to tak śmiesznie wyglądało jak to one strzelają ;-)
Obrazek They never fight alone...
cron