Pokaż swój pulpit

Wkońcu.... Udało się ;-) . Oto mój pulpit

Obrazek



I dzięki za poradę XtravaganZa :-D
Obrazek They never fight alone...
Musisz wysłać np. na Imageshack ;-)
OT: zaraz dam screena.....
Już, mam ruchome tło pulpitu. Znaczy się, że trzy różne tła pulpitu mi się co jakiś czas wyświetlają... :-P
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Moje "ukochane" Superdry :D
Obrazek
Obrazek
Ja już zrezygnowałem z Rainmeter'a, stwierdziłem, że mam za słabego kompa na te takie dodatki.
Mój obecny pulpit ;-)
http://img6.imageshack.us/img6/6286/beztytuucdl.png

Btw. Jak dodać miniaturkę?
Obrazek
Obrazek
Mafia powraca do łask:D
http://img89.imageshack.us/i/beztytuuht.png/
Nowa tapeta ;-)
Obrazek
Obrazek
RG13 i Soberat - Bijecie specjalnie posty w tym temacie? Zerknijcie na poprzednia stronę w tej zaczynacie robić to samo. Zmienisz tapetę jutro to znów dodasz fotke? Proponowałbym zamknąć ten temat. Albo się opanować i edytować posty.

Co mam na pulpicie? - no jak co ikony i tapetę to co wszyscy.

mam taką tapetę żeby nie było OT i by ten post nie został usunięty. :
Obrazek

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
@robertRobin88 - W tym temacie chyba chodzi o to, żeby pokazać jakąś się ma tapetę, a to, jak często ktoś ją zmienia jest jego prywatną sprawą. To, że ja i Soberat jesteśmy najaktywniejsi w tym wątku to nie nasza wina... Nie robimy double postów, nie wiem czy w ogóle w tym temacie są naliczane posty, ale jeśli ilość postów na koncie jest dla Ciebie ważną sprawą to jesteś naprawdę dziwny. Zwłaszcza na takim forum gdzie prawie każdy każdego zna, codzienna aktywność ogranicza się do kilkunastu użytkowników. Jeśli rzeczywiście są tutaj naliczane posty w co wątpię bo temat jest w kategorii "Pozostały off-topic" to wyłączcie naliczanie jak to jest taki wielki problem dla użytkownika robertRobin88.

Żeby Cie "pocieszyć", moja kolejna tapeta:
Obrazek
Obrazek
Powiem Ci że są naliczane nie edytując wpisów sam sobie wyrobiłeś opinie nabijania postów na temacie w którym tak naprawdę nie możemy Ci nic zrobić. sory byłbym moderatorem zaraz bym Ci to ukrócił bym Ci to wszystko połączył bo tak naprawdę to już sam nie wiem jaką masz tapetę. Zaśmiecasz nie potrzebnie forum. Chciałbym za rok popatrzeć jaki ma cukier lub Dosia92 pulpit to będę pół godziny szukał między Waszymi postami.bo Tu nowa tapeta tu nowa ikonka no trzeba się pochwalić.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
robertRobin88 napisał(a):
Powiem Ci że są naliczane nie edytując wpisów sam sobie wyrobiłeś opinie nabijania postów na temacie w którym tak naprawdę nie możemy Ci nic zrobić.

Na razie tylko Ty się do mnie o wszystko dowalasz. Niech osoba, której nie podoba się moje zachowanie też się wypowie.

robertRobin88 napisał(a):
sory byłbym moderatorem zaraz bym Ci to ukrócił

To postaraj się o "posadę" moderatora, będziesz mógł mi dać nawet bana na IP...

robertRobin88 napisał(a):
bo tak naprawdę to już sam nie wiem jaką masz tapetę

Taką jak w ostatnim poście, a jakbyś miał problem to zawsze możesz się zapytać.

robertRobin88 napisał(a):
Zaśmiecasz nie potrzebnie forum.

To po co w ogóle powstał ten temat? Ja go stworzyłem?

robertRobin88 napisał(a):
Chciałbym za rok popatrzeć jaki ma cukier lub Dosia92 pulpit to będę pół godziny szukał między Waszymi postami.

Umiesz tylko lizać dupę modkom?

robertRobin88 napisał(a):
bo Tu nowa tapeta tu nowa ikonka no trzeba się pochwalić.

Przeczytaj sobie pierwszy post.


PS. Tapeta nadal ta sama ;-)
Obrazek
Muszę się zgodzić z Robertem w tej sprawie. To chwalenie się co chwile nową tapetą jest po prostu dziecinne. Aby się nie rozpisywać za mocno, to powiem że tak naprawdę to gówno każdego obchodzi jaki kto ma pulpit czy tapetę i wcale nie oznacza że ten temat jest przez to nie potrzebny. Jak ktoś ma jakaś ciekawą ( ale naprawdę ciekawą) kompozycję to tutaj ma miejsce aby się nią pochwalić, a nie screen zmienionej tapety. Jak czytam ten temat w tym schemacie postów:
Kod:
RG13
Soberat
RG13
Soberat
Ktoś tam
RG13

To zaczyna mnie kurwica brać

A żeby nie było że moderator nabił sobie posta, to też dam screena:
Obrazek
Tapeta ta sama co poprzednio, nie mam na razie zamiaru zmieniać. W końcu to tylko tapeta.

@Robert: fajny psiaczek :P

EDIT:// Nikt tu nikomu dupy nie liże, to był przykład "geniuszu"
Dawno nie wrzucałem
Obrazek
Obrazek
Mój Pulpit

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/pel ... cf7e4.html
Obrazek
cron