Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Pokaż mi

Jest i domek

Obrazek

A ja chcę tym razem zobaczyć potwora tego co ma zjeść kobietę w jeździe ekstremlanej
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Jak włączyłam Mafię, to zapomniałam co chciałeś, czy babkę, czy potwora. No to uchwyciłam na jednym screenie i to, i to ;D

Obrazek

Ja chcę zobaczyć... Carozellę (tą niebieską wyścigówkę) w jakimś ładnym miejscu ;-)

Już naprawdę kończą mi się pomysły.
Obrazek
Obrazek
Trzymaj! ;-)

Ja poproszę o fotkę policjantów w Hotelu Corleone, hehe.

edit: Widzę, że temat zastał.. Żeby ruszył, powiem jak wypełnić zadanie. W misji "Dziwka - Na dachach", idziemy na górę po schodach. kierujemy się na dach budynku vis-à-vis hotelu. Biegamy w kierunku hotelu, po czym skaczemy - Tommy w nim wyląduje. Teraz możecie w nim spokojnie pobuszować. Policjanci są nieaktywni ;-)
Obrazek
Proszę bardzo, oto panowie policjanci:

Obrazek

A ja chcę zobaczyć Franka przykutego do latarni na lotnisku.

Edit: XtravaganZa zrobiłem to zanim edytowałeś swojego posta hehe ;-)
Obrazek
Obrazek
No widzisz - ja tu staram się pomóc a ty mnie prześcignąłeś.! :-P

Obrazek

Chcę zobaczyć jak biedni mieszkańcy Lost Heaven grzeją się przy beczce z ogniem.
Obrazek
Typowi się coś stało i lewituje...
Obrazek]

Chcę zobaczyć hmm... martwego człowieka z głową psa;D
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Obrazek

Ale to było wredne życzenie! ;-)

Nie będę taki, poproszę o coś łatwego. Chciałbym zobaczyć Big Dicka :-D
Obrazek
Oto i on
Obrazek

A teraz chcę zobaczyć... coś łatwiejszego niż ostatnio, czyli UFO nad Lost Heaven ;-)
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Proszę bardzo ;-)

Obrazek

Ja chcę zobaczyć... korki w Central Island.
Bawcie się dobrze :D
Obrazek
Mówisz, masz. Mam nadzieję, że taki wystarczy
Obrazek

Tym razem poproszę faceta "załatwiającego potrzebę fizjologiczną" (o ile pamiętam gdzieś takowy był) :mrgreen:
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Podglądaczu ;-)
Obrazek

Chciałbym zobaczyć pociąg...
Obrazek
Oto i pociąg
Obrazek

Tommy, rzucający granatem :mrgreen:
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
A już miałam pociąg, i już miałam wstawić linka :D heh
W takim razie masz tu Tommy`ego rzucającego granatem ;)

Obrazek

Ja chciałabym zobaczyć kosmitę :mrgreen:
Obrazek
Obrazek

UFO musiał niestety polecieć.. Prosił o zdjęcie The Bandits of Rhythm - są bardzo popularni w kosmosie ;-)

edit: Podpowiedż dla zagubionych - Misja "Wszystkiego najlepszego!"
Obrazek
Nie wiedziałem o co chodzi na początku :-P
Obrazek

To ja poproszę w takim razie... 3 zaparkowane obok siebie Mercedesy 500K
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
cron