Regulamin działu
W tym dziale posty nie są naliczane.

Pokaż mi

Proszę:

Obrazek


Ja chcę zobaczyć Franka rozmawiającego z Donem Salierim.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Trzymaj:



To ja chcę zobaczyć (z Mafii I) Sama który stoi koło Lassitera V16 Roadster przy galerii sztuki.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Ech...

Chcę zobaczyć Quicksilvera Windsora:
- kolor - Jasne Złoto
- rejestracja - VQ-348
- koła - Speedstone Top Speed
- bez naklejek i bez tuningu silnika na "Doładowanie"
No to aż tak trudne to nie jest. Chyba.


(przykro jest, jak kompletnie nikt nie interesuje się tym tematem. A takiej sytuacji nie mam tylko w internecie)
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Proszę bardzo :))
Obrazek

Żeby nie stało, to chcę zobaczyć Vito rzucającego granat.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Zaznaczyłem granat na wypadek, gdybyś nie dostrzegł.
Ja proszę już zdemolowany dom Vita w Greenfield ("dostępny" od 12. misji)
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Obrazek


Chcę zobaczyć zmasakrowanego Henry'ego ;-)
Obrazek They never fight alone...
Mówisz i masz.

Obrazek

Ja bym chciał zobaczyć planetarium w nocy.
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.

Jakoś zmieściłem :-) Mam nadzieję, że pasuje.
Ja chcę zobaczyć auto Cossack.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...

O to chodziło?
Ja chcem zobaczyć vita(lub inną postać grywalną)strzelającą do lustra z Tomm Gun'a w dipton.
Kolego, skoro ten obrazek jest z internetu, to chyba to jest Cossack.
To raz, a dwa - lustra są w sklepach z ciuchami, ale w Dipton nie ma żadnego takiego! Napisz chociaż, o jakie LUSTRO Ci chodzi.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Codziło mi o Dipton,Dipton to sieć sklepów z ubraniami,w większości byłem i w każdym był lustro.
Chodzi mi o lustro w przymierzalni.
To pisz, że Dipton jako sklep odzieżowy, a nie jako dzielnica EB :-/

Chciałbym zobaczyć Vita w czarnym garniturze i płaszczu.
I nie chodzi tu o te ubranie z "Dipton", a o te z Vangel's. (coś takiego miałem jeszcze w Free Ride, którego na obecną chwilę nie mam :-/)
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Dobra, niech temat ożyje!

Chcę zobaczyć Falconera Gangstera z gangsterami w środku.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Proszę bardzo.
Obrazek

@Problemowicz, zdawało mi się, że jeszcze wczorajsze twoje "zapytanie" brzmiało mniej więcej tak:

Chcę zobaczyć Mnicha i Jogusia jako murzynów w Bolcie Ace Runabout w LH:MP najlepiej koło baru Salieri :-D

Pomysł ciekawy, dlatego zabrałem się za jego realizację, a przy okazji chciałem sprawdzić swoje możliwości w zaawansowanym programie graficznym, jakim jest Paint. Efekt po ok. 50 minutach jest następujący:



Heh, do rzeczy. Ja chciałbym zobaczyć... rozbitego Ulvera Airstream.
Proszę bardzo :)

Obrazek

W ogóle, cholera, chłopie, jaki Ty masz talent, jeśli to jest zrobione w paincie to Cię chyba normalnie zatrudnię xD

Ja chciałbym zobaczyć jakiegoś z użytkowników forum driftującego w Bolcie Ace w LH:MP
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek