Pojazdy, którymi mieliście okazję sterować

Jest już temat "Nasze pojazdy", jednak większość ludzi kierowała także innymi maszynami, niż swoimi "pupilami" :) W tym temacie chciałbym dowiedzieć się "co to były za bestie?" (chodzi mi tylko o te silnikowe) ;) Nie koniecznie musieliście kierować tym sami, tzn. liczą się przejażdżki "z pomocą" :D Zaczynamy:
- VW Golf III 1.9GTD (aktualny pojazd rodziców - nim zrobiłem najwięcej kilometrów);
- VW Golf II 1.6GTD (poprzedni pojazd rodziców - najbardziej uszkodzony przeze mnie pojazd);
- VW Golf I /prawdopodobnie 1.4-1.2, benzyna/ (autko na którym zaczynałem);
- Fiat 126p - klasyczny, jak i "buggy";
- Polonez /dane wymazane z pamięci/;
- Skutery: Peugeot Speedfight, Kymco Vivality, TGB Orion itd.

Teraz takie moje "wisienki":
- kilka różnych modeli wózków widłowych (spalinowe, elektryczne, gazowe, z silnikiem od ciągnika Ursus C-330 xD, magazynowe [wysoko sięgające]);
- Star (skrzyniowy);
- Jelcz (c. siodłowy);
- Liaz (dwa różne ciągniki siodłowe)
- Man TGA (c. siodłowy);
- Renault Magnum (c. siodłowy z silnikiem od amerykańskiego "Mack'a");
- Volvo F12 (c. siodłowy);
- Volvo FH12 (c. siodłowy);
- kuter rybacki przerobiony na łódź wikingów;
- kilka rodzajów kartingów.


Jeśli jeszcze coś mi się przypomni to napiszę :) Opinie, komentarze, pytania - mile widziane :)
No to masz niezłą kolekcję Kevin ;-)

Ja z tego co pamiętam sterowałem kilkoma pojazdami:

Fiat 126p.

Skoda fabia i octavia.

Fabią omało nie wjechałem na płot sąsiada :lol:
muore il bandito, la mafia vive
Miałem bezczelność jeździć takimi wozami:

Obrazek Taki mam

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Obrazek
Ooo, Fiesta "jedynka" to już prawie unikat, a dokładniej "youngtimer" :)
Sorry, że double, ale chciałbym dopisać co nieco do mojej listy :) Przechodząc od razu do rzeczy:
- Volvo V40, 2000 rok, turbodiesiel o pojemności 1.9 litra wraz z intercoolerem, 95KM - ostatni nabytek rodziców :P Jak na kombi to nawet całkiem, całkiem.

- Toyota Avensis, 2009 rok, 2.2 litra w ropie, 177KM - auto służbowe mojego kuzyna pracującego w salonie tej marki. Mimo, iż jest to kombi o wadze ponad 1600 kg, to mimo wszystko, muszę przyznać, iż prowadzi się cudownie. Auto posiada full wypas oprócz skóry. Podsumowując - aby wprowadzić to auto w poślizg nawet na mokrym asfalcie "niechcący" trzeba być niezłym wirtuozem...

- Renault Clio, 1991 rok, 1.2 litra w benzynie, 55KM - samochód kumpla. Mały, średnio przyczepny, no ale czego chcieć od "automobilu" tej klasy ;)

Z pamięci (czytaj - jeżdżone dawniej):

- Opel Kadett - danych brak...

- Citroen ZX, 199x rok, 1.6i - auto dziadka xD

- Opel Corsa I, 1.4, 75KM - standard ;)

- Opel Corsa B, 1.4 16V, 90KM - normalny pojazd w którym, siedząc na tylnej kanapie, uderzam w podsufitkę :P

- Ładowartka JCB - najlepszy jest tryb "psi chód" xD
Opel Corsa

Daewoo Nubira

Citroen Xsara

Mercedes E 210

Mercedes C 1.9 (150 KM :P )

Fiat Brava

Toyota Yaris (2008)

Citroen C15

Citroen AX

Obecnie jeżdżę Fiatem Punto :)
Kevin - Co do tej Fiesty - była ok. 2 miesiące temu w Zakupie Kontrolowanym :P
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Mam 16 lat nie mam prawa jazdy dlatego nie będzie zbyt dużo ;-)

Fiat 126p (trochę, po wiejskich drogach)
Komarek (po takiej jednej dróżce)
Suzuki Vitara (raz po lesie)
Peugeot 206 (nim jeździłem ostatnio i uczyłem się w ogóle jeździć, ostatnio wyjechałem na Wisłostradę i całą przejechałem (ok. 7/8 km) ;-) Tylko nie chodzi o tą W-wską, tylko o taką inną, ale 2 pasmówkę :-))
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Dorzucę również Fiata CC, którego tato kupił sobie, aby dojeżdżać nim do pracy ;) Silnik 900 o dzikiej i nieokiełznanej mocy 41 koni mechanicznych...ale daje radę xD
A ja zapomniałem jeszcze o jednym samochodem - jazda - marzenie (tylko trochę ciężko się nim manewruje + pali ok. 15 litrów), ludzie się odwracali i patrzyli co to za auto :)

Chevrolet Beretta. Cudo, a do tego genialny, amerykański silnik V6.
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Moje maszyna to Golf 4 1.9 TDI 101 PS. ,prowadziłem też Golfa 3 1.9 TDI kombi i Forda Mondeo 1.6 od rodzicow. Ale miałem okazje również przejechac się Passatem 1.9 TDI i Audi A6 2.5 TDI od kolegi to jest dopiero maszyna, prowadziłem również traktor Ursus niewiem jaki model ale mówią na niego capek oraz kierowałem TIRem bez naczepy. Ale moim marzeniem jest karnąc się jakimś oldtimerem.
Ja kilka razy miałem okazje się przejechać autem (oczywiście, nie siedząc komuś na kolanach i trzymając kierownicę xD). Tak dla poinformowania, mam aktualnie 12 lat.
Samochody, którymi mogłem trochę pojeździć po parkingach i nie tylko:
- Toyota Land Cruiser
- VW Golf III
- Renault Thalia

Na razie to chyba tyle, jak se o czymś przypomnę, albo przejadę się czymś innym to napiszę.
Mafia rządzi tym miastem
Daewoo Nubira 1.6 Kombi (rok 1997 bądź 98, na pewno przed liftingiem) no i stary poczciwy Żuk.
No cóż...

Zacznę od Toyoty Yaris ;)

Co jeszcze? Hmm...

Opel Corsa
Pegueot 306
Fiat Multipla
Voklswagen Passat
Toyota Land Cruiser
Nowa sportowa Honda Civic
Saab 9.5
Vokswagen Pheaton
Audi A8L
Audi A8
Audi S8

I mój personal fav.

Ford Probe pierwszej generacji, który przy odrobinie szczęścia stanie się moim Fordem Probe.
Obrazek
- M a f i a P B F -
Fiat 126 p :D
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Odświeżę trochę temacik i też się pochwalę co było mi dane prowadzić, niestety nie jest to tak imponująca kolekcja jak u Kevina

Fiat 126
Opel Corsa B
Toyota Yaris
VW Golf II
Peugeot 405
Fiat Seicento

Prawko zdałem 4 miesiące temu i jako pierwsze autko chcę sobie kupić Audi 80 B3 w dieselku
Obrazek
Obrazek