Podmiana wozów 1.2

Witam mam mafie 1.2 na 3 cd i nie wiem jak podmienić wozy ... jak kiedys mialem na 2 cd to wszystko chodziało a teraz jest inaczej i nie wiem jak podmienić prosze o pomoc ;/
Po prostu wrzucasz foldery ze ściągniętego archiwum do folderu z grą :)
Kiedys chcialem podmieniac auta to pobralem darmowy probram do tego, ale niestety nie pamietam jego nazwy
Murphy był optymistą.
Kevin napisał(a):
Po prostu wrzucasz foldery ze ściągniętego archiwum do folderu z grą :)


trzeba mieć też podmieniony plik "data.xt" - czy jakoś podobnie
Kevin ma racje ;-) Jeżeli ściągając auta do mafii masz przed sobą foldery Models i Maps, wystarczy wkleić je do głównego folderu z Mafią (Domyślnie : C:\Program Files\Kolekcja Klasyki\Mafia ). Jednak jeżeli zamiast folderów Models i Maps masz jedynie pliki .bmp i .4ds, musisz sam utworzyć foldery Models i Maps i posegregować pliki .bmp do folderu Maps a .4ds do Models. I wtedy możesz śmiało je wrzucać do głównego folderu z grą ;-)
Krystian napisał(a):
trzeba mieć też podmieniony plik "data.xt" - czy jakoś podobnie

rw_data.dll
1. rw_data.dll - skąd wziąć ten plik
2. Jak moge Spolszczyć Mafie ?? bo wgralem spolszczenie i wysakuje error i pisze tam coś o EN
paker napisał(a):
1. rw_data.dll - skąd wziąść ten plik

viewtopic.php?p=90#p90
ale dalej nie mam tego ;/

Q: Jak mogę inaczej zaktualizować grę do wersji 1.2, ponieważ podczas instalacji poprawki wyświetla komunikat "Zła wersja językowa" lub "Czy chcesz odinstalować grę?"?
A: Należy ściągnąć ten plik i zainstalować go do folderu gry. Uwaga! Nie rozdajemy żadnych plików No-CD (crack)!

Bo nie wiem jak i link nie działa ;/
Sory za post pod postem ale mam coś takiego

Wgrałem ten plik rw_data.dll co był w tym co podała osoba 2 posty wyzej .... i spolszczenie i pisze mi to

Init Error

Error: #7453
Master Data: 'pl'
Patch Data: 'en'

Prosze o pomoc...
Utwórz katalog Patch, a w nim plik tekstowy o nazwie version.txt (w tym pliku wpisz pl).

Co do twojego poprzedniego postu to po co masz aktualizować grę do 1.2 skoro masz już tę wersję.
udało się !

teraz jeszcze prosze o Save 100% z Odblokowanymi wszystkimi samochodami na FrreRide extreme ze wszystkimi wozami na podwórku ... z góry dziękuje !!


oraz jeszcze to "Models i Maps masz jedynie pliki .bmp i .4ds, musisz sam utworzyć foldery Models i Maps i posegregować pliki .bmp do folderu Maps a .4ds do Models."

Nie mam takich plików ;/ mam tylko pliki .bik .bak .dta .dll więc jak mam to zrobić ?