Pobieraczek.pl - Uważajcie gdzie się logujecie

Być może niektórzy z Was nie wiedzą jeszcze o istnieniu portalu pobieraczek.pl. Chcemy Was przestrzec przed rejestrowaniem się na tym portalu.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=jfwOZUmjzG0&feature=related[/youtube]

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=8tjMQVQu1QQ&feature=related[/youtube]
Tak się składa, że oglądałem ten Ekspres Reporterów. Rzeczywiście, kiepska sprawa lepiej się tam nie logować.
Mój współlokator zarejestrował się na tej stronie, bo chciał ściągnąć jakąś tam książkę. No i teraz dostaje maile o "przedwstępnym postępowaniu sądowym"...dziwna sprawa, że jeszcze nikt się tym nie zajął :evil:
Polak potrafi ;-)

Ale poważnie, natknąłem się na ten portal parę razy (czegoś szukałem) ale nie zarejestrowałem się.

Kilka godzin temu, na stronie poświęconej GTA, był link do pobrania pliku do GTA IV (werja PC której nie mam :-P ) i był właśnie z pobieraczka.

Pobrałem to i teraz się zastanawiam czy mogą mi truć
o hajs.

Niby nie zarejestrowałem się, ani nic - sądzicie, że będą mnie szukali w Belgii?

Generalnie, jak coś mam pobrać, to ze stron niewymagających rejestracji. Po co miałbym rozdawać swoje dane? :shock:
Obrazek
Jakieś dobre pół roku temu, może rok był o tym krótki artykuł w Gazecie Wyborczej. Jakaś dziewczynka zarejestrowała się, a potem żądali od jej rodziców pieniędzy. Sam natknąłem się na tą stronkę w necie, ale jakoś przeczucie mówiło mi, że lepiej się nie rejestrować :->
Omg... szok normalnie. Na początku myślałam, że chodzi o trojany w plikach czy coś. Po obejrzeniu tego reportażu postanawiam czytać wszystkie regulaminy stronek, na których mam zamiar się zarejestrować. Że też nawet dzieci straszą kłopotami w sądzie i komornikiem. Jak tak można?! Od jakiegoś dzieciaka żądali 2000 zł za to, że ściągnął grę. No dobra, piractwo jest bee, ale skąd ten dzieciak mógł wiedzieć, że obciążą go takimi kosztami? Teraz aż strach cokolwiek pobierać. Współczuję tym, co musieli zapłacić tym zachłannym skur... :evil:


XtravaganZa napisał(a):
Pobrałem to i teraz się zastanawiam czy mogą mi truć
o hajs.

Niby nie zarejestrowałem się, ani nic - sądzicie, że będą mnie szukali w Belgii?


Nie powinni, bo ponoć jeszcze nikogo nie pozwali. Pewnie tak tylko cwaniaki straszą, żeby ktoś im zapłacił.
Obrazek
Gangster napisał(a):
Po obejrzeniu tego reportażu postanawiam czytać wszystkie regulaminy stronek, na których mam zamiar się zarejestrować.Teraz aż strach cokolwiek pobierać.


Słuszne postanowienie. Zawsze się zastanawiam gdy chcę coś pobrać: pobierać czy nie?
Skazali u mnie taką babę za to, że pobrała 11 piosenek. Musiała zabulić +/- 300.000€.
Zniszczyło to jej życie...

XtravaganZa napisał(a):
Pobrałem to i teraz się zastanawiam czy mogą mi truć
o hajs.

Niby nie zarejestrowałem się, ani nic - sądzicie, że będą mnie szukali w Belgii?
Gangster napisał(a):
Nie powinni, bo ponoć jeszcze nikogo nie pozwali. Pewnie tak tylko cwaniaki straszą, żeby ktoś im zapłacił.


No to mogę spać spokojnie ;-)
Obrazek
Dobrym nawykiem jest czytanie wszelkich regulaminów, przed skorzystaniem z jakichkolwiek usług.
Mimo, że czcionka 8,9, siedź i czytaj. Ze zrozumieniem.. A jak nie masz 18 lat, to poproś rodziców o zapoznanie się i ich treścią.
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Tak żerują na ludzkiej nie wiedzy i pośpiechu albo i lenistwie.
Na szczęście nie zalogowałem się tam.
Ale wiem jedno pozwali by mnie to bym ich potem zakatował jak Chiński skuter.
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
A ja się zalogowałem,po około tygodniu napisali,o sądzie itp. Jakoś dotąd jestem na wolności,nigdy nikomu nic nie zapłaciłem.
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Psycho - U mnie było to samo. Mój kuzyn się tam zarejestrował, ale nie udało mu się nic pobrać. Napisali do mnie na pocztę z 5 mejli jeszcze w połowie 2009 i jak na razie - jestem wolnym człowiekiem i im nie zapłaciłem!
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Cóż, życie... Oszustów nigdy nie brakowało, nie brakuje i pewnie nigdy nie zabraknie.
Obrazek
Obrazek
ja miałem ten sam problem, zarejestrowałem się na tej stronce, klikałem że nie chce płacić i mi przychodziły maile że mama zapłacić 5 zł bo będe miał sprawę w sądzie albo jak nie zapłacę to bd musiał zapłacić 98,99 , ale to było rok temu i nikt mnie ani nie dorwał, ani nie wywołał sprawy w sądzie







POBIERACZEK.PL TO OSZUŚCI!!!
co by tu napisać?
http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,7 ... dzali.html
Wczoraj na właściciela serwisu pobieraczek.pl została nałożona kara wysokości ponad 239 tysięcy złotych.
Mafioso napisał(a):
Wczoraj na właściciela serwisu pobieraczek.pl została nałożona kara wysokości ponad 239 tysięcy złotych.


I bardzo dobrze, niech dziad buli.
muore il bandito, la mafia vive
cron