Po co ten plakat?

Jak myślicie po co ten plakat wisi w studiu 2K Czech :?:

Obrazek

Moim zdaniem powiesili go tam ku przestrodze :!: Przychodzą rano do pracy, patrzą na niego i mówią sobie w duchu: "Pamiętaj aby dobrze zoptymalizować Mafie 2 na PC" :lol:

A jakie są wasze teorie ? :-)
Co jak, co ale walczą po tej samej stronie barykady, co twórcy GTAIV.
A obydwie serie nie wchodzą sobie w paradę

Myślę, że posiadanie plakatu GTA IV na ścianie daje +10 do zajefajności
Obrazek
Wiadomo jeden producent - Take2. Ale czy te gry nie wchodzą sobie w paradę :?: Oj nie wiem. Ile razy już ludzie porównywali GTA i Mafie ? Która lepsza itd. Oczywiście według mnie takie porównywanie nie ma sensu. ;-)
Chodziło mi o to, że nie kolidują ze sobą w sprawie dat premier. Nie odbierają sobie nawzajem klientów.
Czytałem gdzieś niedawno, że datę premiery gry dobiera się bardzo starannie, bacząc na, to czy gra nie będzie gryźć się z premiera innej dobrej gry, chyba, że mamy do czynienia z totalnym hitem vide GTAIV czy Mafia II, które o pozycję na listach sprzedaży sie martwić nie muszą.
Obrazek
Moim zdaniem, ten plakat ma tam takie samo znaczenie, jak kanapka od jednego z informatyków, która leżałaby na stole. To jest wg mnie najbardziej prawdopodobne. Po prostu sobie wisi, bo może jeden gość lubi grać w GTA, a tak się złożyło, że kadr pokazał nam jego stanowisko. Ciężko cokolwiek mówić, bo trzeba by było zarzucić najgorsze. Np to, że producentom brakło pomysłów i wzorują się na GTA... Jeszcze raz niedawno obejrzałem sobie gameplay z tymi bandziorami, ucieczką, i samochodami... jak przyjrzałem się bardziej fizyce biegu Vito, to czułem się jakbym grał w San Andreas... Ni ch mi się to nie podoba, więc odrzucam tą wersję. Kolejna może być taka, że twórcy Mafii 2 postawili sobie za cel pobić GTA4 i powiesili sobie promujący plakat w celu zrobienia lepszego. Kolejna sprawa... czysta reklama. I Ostatnia wg mnie, skoro Take2 robi Mafię2 i zrobił GTA4 to obecność tego plakatu jest tam wiadoma... jedna firma, jeden produkt.

A porównywanie GTA4 z Mafią2 to tak, jakby obstawiać w walce Gołota vS Adamek.
Jednego będziemy mieć w podświadomości, w środku, być może w sercu, a drugi go rozmiecie w pył, tak, że nie wstanie. Chyba nie muszę mówić na czyje miejsce podłożyłbym Mafię2 ;-)
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
Tomasz napisał(a):
Take2 robi Mafię2 i zrobił GTA4

Mafię 2 wydaje 2K Games (oczywiście należące do T2), a tworzy 2K Czech.
GTA IV wydało Rockstar Games (też powiązane z T2), a stworzyło Rockstar North ;-)

Co plakatu - myślę, że to plakat powieszony przez jakiegoś programistę-fana (nie musi być programista :->). Potwierdzić to może plakat obok - Unreal Tournament.
Mafioso napisał(a):
Mafię 2 wydaje 2K Games (oczywiście należące do T2), a tworzy 2K Czech.
GTA IV wydało Rockstar Games (też powiązane z T2), a stworzyło Rockstar North ;-)


Zacząłem zdanie wyrażeniem skoro, co nie jest jednoznaczne z pewnością mojego zdania w tym temacie, a jeżeli cytujesz, to powinieneś to również zacytować. Chodziło mi o T2... ;-) a mianowicie, że obydwie produkcje mają jakąś cechę wspólną dotyczącą ich produkcji.

W każdym razie też najbliżej obstawiałbym fanów GTA IV.
Pozdrawiam
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
cron