Pliki w fire fox'ie

A mam takie pytanie. Gram przez neta i wszystkie informacje są zapisane na kompie, jak mam je odnaleść bo chciał bym zrobić format kompa i nie chciał bym utracić tych informacji?? Dodam że używam fire fox'a
Chodzi Ci o zakładki? Jeśli tak to zrób zakładki ->> zarządzaj zakładkami ->> importowanie i kopie zapasowe i dajesz utwórz kopie zapasową albo eskortuj do pliku HTML. Można też poprzez program Mozilla backup - zapisuje maile, kontakty etc.
"Next time... There'll be no next time"
No nie do końca o to mi chodziło kolego, bo widzisz, gram w sieci i wszystkie informacje są zapisane w jakimś pliku w przeglądarce i problem w tym że jak zrobię format to wszystko stracę, dlatego bardzo potrzebuje wiiedzieć w jakim pliku są zapisane te dane.
Jak grasz przez przeglądarkę to powinno chyba się zapisywać na ich serwerze. Jak chcesz skopiować swój profil to weź panel sterowania ->> opcje folderów ->> widok --> pokaż ukryte pliki i foldery. Potem dajesz Documents and Settings ->> twoje konto ->> dane aplikacji ->> Mozilla ->> firefox i tam masz cały swój profil i jak coś to właśnie tam powinno się zapisać.
"Next time... There'll be no next time"
Bardzo Tobie dziękuję za pomoc kolego :) teraz będę mógł zrobić format i zainstalować swojego windowsa :D
cron