Pierwsze, jubileuszowe posty, tematy...

Być może niektórzy z nowych użytkowników tego forum zastanawiają się: Jak to się zaczęło? Jaki był pierwszy temat, pierwszy post? Z odpowiedzią na te i kilka innych pytań wychodzi Wam na przeciw ten oto topic ;-)

Zacznijmy od użytkowników. Dnia 10 listopada 2007 o godzinie 19:06 czasu polskiego, wraz z utworzeniem forum, zarejestrował się Acozz - nasz head-admin, który swój pierwszy post naskrobał 18 grudnia. Niecałe trzy dni po nim, 13 listopada o godz. 14:46, Mafioso - pierwszy wpis dokładnie pięć dni od swojej rejestracji (nie licząc 20 minut). Za to pierwszym "zwykłym" userem, który posiada swoje konto do dziś dzień, jest Sobull, który napisał aż 0 postów :lol:

Pierwszy post, a zarazem temat, który pojawił się na łamach tegoż forum, ukazał się 18 grudnia 2007 o godz. 10:10. Napisany został przez Pajączka z Nibylandii, a dotyczył powstania klanu MafiaTown w multiplayerze Mafii ;-)

Dalej było już z górki. Jakieś dwa miesiące po tym, kiedy pojawiłem się na portalu, napisałem tysięczny post (12 kwietnia 2008r., 13:26). Magiczna liczba 5000 również należy do mnie - 13 grudnia 2008, 11:33, dział: "Strefa dla redakcji".

Oczywiście są to tylko te rzeczy, które przetrwały do dziś, np. pomiędzy rejestracją Mafiosa a Sobulla pojawił się jeszcze ktoś, lecz niestety, jego konto nie uchowało się... Dorzucajcie do tematu również swoje rzeczy, znalezione jubileuszowe posty itp. Pozdrawiam!

PS. Ciekawe kto napisze 10000 post :D

// Ja też jestem head-adminem - M. ;-)
z tego, co pamiętam, to był 6000-ny post: skojarzenia-t237-390.html#p6337
cron