Pierwsza rocznica zarejestrowania

Dziś o godzinie 14:57 minęła pierwsza rocznica zarejestrowania konta z nickiem Kevin na tym forum :) Będzie krótko. Po prostu chciałbym wszystkim podziękować za to, że udało mi się dotrwać tych czasów :)

PS Tylko Kevin potrafi założyć temat w dziale "Forum dla nowych i powracających użytkowników" na który nikt nie odpowie xD
Kevin napisał(a):
Dziś o godzinie 14:57 minęła pierwsza rocznica zarejestrowania konta z nickiem Kevin na tym forum :) Będzie krótko. Po prostu chciałbym wszystkim podziękować za to, że udało mi się dotrwać tych czasów :)


congratulejszyn ;D

PS akurat masz 1000 postów :shock:

Kevin napisał(a):
PS. Tylko Kevin portafi założyć temat w dziale
"Forum dla nowych i powracających użytkowników" na który nikt nie odpowie xD


bo wtedy byłeś chyba pierwszym userem...

PS po "PS" nie stawia się kropek, moderatorze :mrgreen:
Kurde miałem pierwszy złożyć gratulacje...ale coś mi MT się muli :-) Więc gratulacje w ten piękny zimowy dzień ;-)
muore il bandito, la mafia vive
U mnie ten dzień nie jest za piękny, ale też składam gratulacje :-) I następnych 1000 postów życzę ;-)
Dzięki wielkie :) Akurat fajnie się złożyło z tym tysiączkiem :D Do przedchwili byłem Kevin Matysiak xD
Gratulacje ;-)
"Świat należy do Ciebie." - Scarface [Film]
"Chcesz skończyć jako ten co nic nie miał? Więcej ruchów, a mniej pierdo*enia." - WFD [Zespół]
"W końcu zabije Cię Twój najlepszy przyjaciel." - Mafia [Gra]
Gratulacje, jesteś już starym wyjadaczem. ;-)
Obrazek
Dzięęęki! Grisha - Ty również obchodzisz swoją premierę w najbliższym czasie, a dokładniej jutro :)
cron