Piątek trzynastego

Dziś właśnie przypada ten dzień. Ludzie od dawnych czasów uważają go za pechowy.
Mnie ten dzień kosztował 200 zł i 3 pkt karne za przekroczenie prędkości. To był nie tyle pech, co moja głupota i pośpiech. Nie mniej jednak szczęściem bym tego nie nzawał.
Pochwalcie się swoimi odczuciami odnośnie tego dnia. Jak wam minął piątek trzynastego? Czy uważacie, że ten dzień jest pechowy, czy też szczęśliwy?
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Pech! PECH! PECH!!!
1. Musiałem robić ćwiczenia...
2. Kupiłem blok techniczny, żeby zrobić misia, a brązowy jakiś taki...
3. Ledwo wyrobiłem się ze zrobieniem w/w misia.
4. Internet chodzi woooolno...
PECH!!!
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Dla mnie dzień jak co dzień, w zabobony nie wierzę :-D
To działa w ten sposób, że jak myślimy, że jest pechowy to tym samy sprowadzamy na siebie pech, bo myśląc o tym prędzej czy później albo po prostu coś pod to podepniemy (tzn. zwalimy na ten dzień) lub po prostu wręcz będziemy czekali aż coś złego się stanie bo tak. Wszystko siedzi w głowie.

Pocieszę Was. Za miesiąc znowu.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek


Polecam.

Dla mnie to też dzień jak co dzień. Jeśli już miałbym wiązać pecha z 13 dniem to zawsze go mam dzień przed. Ale jakoś mimo to nie wierzę w to, tylko po prostu tak sobie tłumacze jakieś dziwne wydarzenia z tą datą i dlatego może je pamiętam.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Cóż , jak dla mnie to dzień jak co dzień. Prawdę pisząc , to sam się urodziłem w piątek trzynastego.
Akurat za miesiąc wypadają moje siedemnaste urodziny i także przypadają na trzynastego .
Jak dla mnie to , co ludzie myślą odnośnie tej daty to same przesądy.
Człowiek myśli , że jest zdany na łaskę losu i przestaje w siebie wierzyć , gdy jest przekonany , że jest "pechowy" dzień.
Obrazek
Ja tam w te piątki 13-stego niewierze. Dzień jak co dzień tylko niektórzy ludzie są bardziej ostrożni.
Mody:
http://www.mediafire.com/download/z8j5o8iie8d3y75/Mafia_TCOLH_MA_MOD_V7.rar
https://www.mediafire.com/file/rze82jl1xz0rbo1/MAFIARGSV3.zip/file
Ja tak samo nie wierzę w żadne zabobony, ani w różne ludzkie przesądy, które Bóg wie, skąd się wzięły. Ten dzień jest dla mnie tak zwykły, jak każdy inny dzień w roku. Tyle w temacie.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
cron