Penspinning

Witajcie !
Nie wiedziałem gdzie zrobić ten oto temat tak więc robie tu (uważam iż jest to Moja twórczość).
Na początek może coś o "penie" :lol: czym kręce :
Tak wygląda cała okazałość :
Obrazek
Obrazek

Gumki wyglądają następująco :
Obrazek
Obrazek


Więc tak potrafię już kilka tricków :
*Sonic, http://www.youtube.com/watch?v=QQ3kKd9To64
*ThumbAround http://www.youtube.com/watch?v=s0jWQTz8tEg <-Ten tricki jesteśmy w stanie opanować na normalnym długopisie..
Pracuje dalej nad nimi ponieważ nie opanowałem ich w 100% wykonuje je dobrze tylko wolno i nie zawsze łapie odpowiednio pena.

Do osób zainteresowanych tym oto hobby polecam strone [b]www.penspinning.pl[/b]
Najlepszy Polski portal o tym hobby !
Filmiki z pierwszych tricków jak i combo zamieszcze w tym dziale :)
Pozdrawiam Hanys :D

Edit :
Sorry za jakość zdjęć rozdzielczość również poprawiona.
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
Muszę przyznać, że po przeczytaniu tego tematu niezmiernie się tym zainteresowałem. Wbiłem na to forum o penspinningu, poczytałem i bardzo mi się to spodobało. No i jakieś 3 dni temu zacząłem "kręcić" i prawie idealnie opanowałem ThumbArounda narazie :-) Mam jeszcze problemy z chwytem jednak jestem na dobrej drodze. Z początku wydaje się, jakby to było coś megatrudnego, jednak z biegiem czasu coraz lepiej zaczyna wychodzić. I naprawdę, satysfakcja jest ogromna jeśli uda się "wykręcić" jakiegoś fajnego trika. Więc wszystkim, którzy się wahają, lub uważają, że im się to nigdy nie uda niech spróbują, a okaże się, że to nie jest wcale nic trudnego :-P
Cieszę się że moim hobby zainteresowała się choć jedna osoba jest mi miło :)
Robię teraz pena w stylu MafiaTown ;)
Fotki dodam tutaj poprzez edit proszę zaglądać do późnej nocy powinienem skończyć ;D
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."
I jak ci idzie robota? Bo dotąd fotek brak :->
Mam kumpla który potrafi "spenspingować" nóż ;P Ćwiczy jakieś 5 m-cy.
Obrazek
Blitzkrieg1410 napisał(a):
I jak ci idzie robota? Bo dotąd fotek brak :->


Fotek brak bo złożyłem po drodze dobry długopis a pieniędzy mi brakuje na części (nie 2-3 złote)...
Kupie Gripy(gumki) i Tipy (metalowe końce) i mogę coś składać puki co nic nie mogę robić w tym kierunku...
"To ciach babkę w piach... A teściową w klatkę piersiową."