PC a ps2

Nie wiem czy dobrze trafiłem z działem ale czy mógłby mi ktoś napisać czym różni się Mafia na ps2 od PC? Pytam bo komp z którego piszę jest za słaby na Mafię oraz nie jest mój... :-|
Wystarczy poszukać. Na tym forum znajduje się podobny temat. Różni się tym, że twarze są bardziej wklęsłe, na mini mapce masz zaznaczone wozy obywateli i kolejkę miejską, nad górą pojawiają ci się gwiazdki coś jak w GTA 1, kompas ma grubszą strzałkę. To chyba jedne z najważniejszych.
Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.
A jakiś link do screenów? Różni się jedynie grafiką?
http://www.armchairempire.com/images/Reviews/Playstation2/mafia/mafia-4.jpg

Wejdź sobie na YouTube i wpisz " Mafia ps2 ". Zobaczysz wszystko co i jak. Tak samo możesz wpisać w google grafika " Mafia ps2 ".
Rozumiecie, ważne jest, aby umieć zachować równowagę. Równowaga – to dobre słowo. Bo facet, który chce zbyt dużo od życia ryzykuje, że straci absolutnie wszystko. Natomiast facet który zbyt mało chce, może w ogóle nic nie dostać.
Już pisałem w jakims temacie że mafia na PS2 wygląda bardziej na bete.
Miasto jest inne w niektórych miejscach niż na PC. Mniej dynamiki i ruchów, wszystko bardziej plastikowe. Ale za to bardziej dopracowana. Na radarze jest mapka, do tego jest tryb Race w którym za mistrzostwa wygrywamy pojazdy których oficjalnie w PC nie było. Czyli monster trucki i inne badziewia :D No ale kosztem Race jest brak trybu FRE.
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Och jaka szkoda że nie ma Swobodnej Jazdy... :-( A w tym trybie Race to jakimi samochodami można się ścigać?
Free Ride jest ale nie ma Free Ride Extreme, a w race mode to są championshipy z daną kategoria pojazdów, np zwykłe, sportowe specjalne itp.

Edit: Zapomniałem dodać że w PS2 w Race Mode są bardzo fajne mapy których nie ma w wersji PC :) M.In przejazd zamkniętą drogą w country side albo przejazd przez zamkniętą farmę także w country side. Nie tą farmę z misji tylko inną ;)
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Nie wiem czyja to broszka ale można by zrobić na stronie głównej MT opisane różnice między wersjami Mafii na PC i ps2. - sory można go by rozwinąć.
Myślę że nie trzeba tak szybko zamykać tego tematu bo wiele osób może z niego skorzystać a trafiając do archiwum nikt więcej może go nie ujrzeć.
A wszystkie samochody (modele a nie wygląd) są takie same?
Już był taki temat na forum :P Jak uda mi się M1 odpalić na emu to może zrobię temat z różnicami :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
był bo sam strzeliłem w nim gafe. Myślałem że mafia niczym się nie różni- a jednak... :P zrobimy taki temat bo jest to ciekawe, Też poszukam "coś" na ten temat. z tego co widać są ciekawe grafiki HUDu może by tak je wyciągnąć jakoś i może byśmy obrobili i do moda...:P

@C to się zgadamy napiszę na gg.

Vito & Joe's Adventures -Mod for Mafia I
Robin mam wszystkie pliki które były w wersji PS2 a nie były w wersji PC :) Większość to te same tylko w innej rozdzielczości z innymi nazwami. Ale np jest fajna texturka skyboxa z wersji beta :) oczywiście w ps2 była użyta w countryside :P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Zdaje mi się że są chyba 2 wersje Mafii na ps2...
Twierdzę tak dlatego bo kupiłem niedawno oryginalną Mafię i to co zauważyłem:
- postacie ruszają oczami a ich twarze są takie jak w PC
- cutscenki są identyczne jak w wersji PC
- oznaczenia poszukiwania przez policję są także identyczne jak w PC
- na radarze widoczne są jedynie samochody którymi aktualnie jeżdże lub miałem je w użyciu oraz pojazdy przez które jestem ścigany a oznaczone są cienkimi kreskami
- Lukas tak samo jak w PC daje zadania za które można dostać samochód
:shock:
cron