pasażer na gapę z FBI

Odkryłem to przez przypadek, z początku myślałem że to bug, ale chyba nie...

Musimy jeszcze raz powtórzyć misję "Kampania wyborcza" i musimy coś zrobić jeszcze przed wejściem do więzienia. Przy bramie, którą z niego później wychodzimy parkujemy samochód, tak aby dało się do niego wejść każdymi drzwiami (tzn. samochód nie może stać za blisko ściany) i wchodzimy do więzienia NIE zabijając robotnika. Potem musimy już przebić się do wieży i zastrzelić polityka, i dostać się do wyjścia (musimy jeszcze zastrzelić psy i przebić kłudkę). Zanim wyjdziemy wyrzucamy jeszcze to, co trzymamy w rękach (jak zapomnimy to możemy jeszcze wyrzucić natychmiast po wyjściu). Potem zobaczymy jak robotnik naskarżył się na nas i że przyjechało FBI. Szybko wsiadamy do swojego wozu przednimi drzwiami i zanim zdążymy odjechać zobaczymy jak jeden z nich się do nas dosiada... Jeśli gdzieś się zatrzymamy i wysiądziemy to będzie prowadził ostrzał z okna, ale ciekawe jest to, że będzie się przesiadał z miesjsca na miejsce, żeby ciągle strzelać z tej stony, po której my będziemy...
Dobre!
Nagraj z tego zdarzenia filmik :D
Nie słyszałem jeszcze o tym
Ktoś już zrobił filmik o podobnym zdarzeniu, ale nie słyszałem wcześniej, że w Kampanii Wyborczej tak można. :-)
http://www.youtube.com/watch?v=7H-PcIHlo0c

OGLĄDAJCIE DO KOŃCA BO NAPRAWDĘ DOBRE
U mnie nie raz tak było. Zdarzyło się nawet , że gliniarz mnie ścigał spod więzienia.
Salieri Cię dorwie