Pad xBox 360

Witam. Mam zamiar zakupic takowego pada, lecz nie wiem czy dobrze sprawdza sie on w grach takich jak MAFIA 2, czy GTA IV. Jezeli ktos jest w posiadaniu takiego to prosze dodac opinie o nim. Z gory dzieki.
Ja mam konsole xboxa360 ,i moge z czystym sumieniem polecić Ci takiego pada bardzo dobrze się sprawuje w grach ,posiadam Mafie 2 i Gta IV i bardzo dobrze mi sie gra na tym padzie ;-)
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Czyli mam zrozumiec, ze wygodniej niz na klawiaturze?
Oczywiście. Jedynie będzie pogorszona precyzyjność celowania, pomijając tą małą wadę, pad jest świetny. Używam go do kilku gier i nigdy nie miałem z nim problemów. Polecam i pozdrawiam.
Ja zanim kupilem xboxa to mowilem ze klawaiatura jest niezastapiona ale jednak w grach pad przebija klawiature jak dla mnie.
Światem nie rządzą prawa spisane na papierze,światem rządzą ludzie .
Hmm, mam Gta IV i dodatki (Lost Damend i Balland of gay tony) i powiem tak: Na początek, pół roku temu u kumpla grałem w gry jak Gta IV i Battlefield BC2, i na początku zgon za zgonem, lecz już u niego w około 3-4 miesiące dobrze mi szło, kupiłem swojego i teraz nie przechwalając się 'wymiatam' że tak powiem ;) Warto, mam też Mafie II ale demo.