Pack modów wraz z instrukcją instalacji + odblokowanie DLC

Zbiór fajnych modów wraz z instrukcją instalacji + odblokowanie preorderowych DLC


Witam!

Zacznę od tego, jak odblokować na oryginale wszystkie DLC packi z preorderów, bez crackowania gry, zapraszam do tego tematu:

[HOWTO] Mając jednen pack DLC można mieć wszystkie KLIK

Z paczki możesz zainstalować tylko te mody, które chcesz, nie musisz wszystkich na raz.
Wszystkie mody działają na oryginalnej wersji gry, nic nie musisz crackować etc, sprawdzone przeze mnie.



Paczka modów zawiera:

-destruction mod (pełne zniszczenia samochodów, bardzo ładnie działa i super wygląda, samochody prasują się naprawdę mocno po uderzeniach z dużej prędkości)
-dirt mod (samochody brudzą się naprawdę bardzo, aż ledwo kolor widać, w końcu myjnia znajduje swe prawdziwe zastosowanie)
-texture mod (zmienia tekstury powierzchni na bardziej wyraziste, fajnie wygląda, jednak osobiście nie używam, gdyż widać niedociągnięcia w miejscach łączenia tekstur, jak niektóre większe skrzyżowania, jednak do zastosowań szpanu grafiką polecam)
-freeride V2 (popularny mod freeride, poprawiona wersja, wszystkie znaczniki na mapie, 5000$ na starcie, kilka broni etc, ABY DZIAŁAŁ MUSISZ ZAINSTALOWAĆ TEŻ PROFILE MANAGER poniżej!!!)
-profile manager (dodaje do menu manager profili, pozwala się przełączać między poszczególnymi profilami z róznymi save'ami. Ja np mam 1 profil z save'ami z kampanii, drugi profil służy do freeride, bo jak wiadomo freeride "psuje" wcześniejsze save'y, profile manager działa z freeride V2)
+instrukcja instalacji poszczególnych modów
+bonus (mapa i artbook)



DOWNLOAD: KLIK

Hasło do rara: mafiatown
http://www.Counter-Strike.PL
hmmm...albo to ja coś robie albo ten mod z zniszczeniami aut jest jakiś słaby :-P ...nie widze jakis lepszych zniszczen nawet przy duzych predkosciach...
"...-Right Steve?
-Sure Derek."
:D
Mam tak samo jak Ty. :->
Jakbym znał miejsce edycji to bym sprawdził dlaczego nie działa zbytnio, ale dokładnie nie wiem który XML za to odpowiada a nie chce mi się szukać.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Ja brałem cysterne i sprawdzałem czy ten mod działa ;p również nic nie zauważyłem... btw. wie ktoś czy jest w grze ten realistyczny bajer z Mafii 1, że jak jedziemy kabrioletem i wydachujemy go to umieramy?
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
Chodzi ci, że w locie jak się przekręcimy to giniemy?

Bo ze stycznością z ziemią to oczywiście giniemy.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
Weźcie jeden samochód i tłuczcie go o wszystko dość długo, w końcu efekty przyjdą :D U mnie śmiga.

BTW da się tak wydachować kabrio, że nie zginiemy :D kilka razy mi się udało.

Screeny:
ObrazekObrazekObrazek

Nie zmylcie się tym, że widać guziki od xklocka, po prostu samochodem jeżdżę na padzie xboxowym, screeny jak najbardziej są z peceta z oryginalnej wersji, tutaj akurat wybrałem screeny z DLC Jimmy, ale to akurat bez znaczenia.
http://www.Counter-Strike.PL
tutaj kolega pokazal fotki ...
"pełne zniszczenia samochodów, bardzo ładnie działa i super wygląda, samochody prasują się naprawdę mocno po uderzeniach z dużej prędkości"
Co do tego no to nie wiem xD....jechalem max predkoscia tym samym wozem...przywalilem w murek a samochod sie nie rozwalil zbytnio...powinien wgniesc sie o polowe dlugosci maski albo wiecej...
"...-Right Steve?
-Sure Derek."
:D
Powinien być nie do jazdy i bez możliwości naprawy, dlaczego do cholery oni tego nie zrobili.
"Nie ma nieba dla spryciarzy..."
w sumie mi na tym nie zalezy. jestem zawiedziony tylko i wyłacznie długoscią gry. Cały gameplay mi sie podoba
"...-Right Steve?
-Sure Derek."
:D
@Majkool: Chodziło mi o kabrio i śmierć podczas styczności z ziemią, bo nie miałem okazji 'wydachować' jeszcze kabrioletu ;)

@TomVengeance: Uderzenie w mur przy pełnej prędkości zaowocowałoby pewnie skróceniem, ale paska życia do zera ;) Samochód też powinien się złożyć i próbowałem na różne sposoby, ale realistycznie to to nie wygląda.... Już Mafia 1 była lepsza ;D (pamiętam jazdę na ten most za miastem i zrzucanie z niego samochodów, potem jazda na dół i oglądanie zniszczeń ^^)
"Lepiej żebyś pił niż palił twierdzi społeczeństwo, z tym że ziele to spokój, alkohol to szaleństwo!!"
Obrazek
No cóż, wymagacie za wiele :D Napisałem po prostu za co mod powinien być odpowiedzialny, a jak działa widzicie efekt mojego rozwalania na screenach powyżej. Pewnie, że nie pogniotłem go tak jednym uderzeniem, tylko wieeeeloooooomaaaa. No ale lepszy rydz niż nic. Jak się jeździ długo jednym samochodem to efekty widać :D No i oczywiste jest to, że jak rozpędzisz samochód do prędkości, gdzie szafa się zamyka, jakiekolwiek zderzenie skutkuje śmiercią kierowcy w tej grze. Kilka razy tak walnąłem, to zanim nastąpił restart, było widać, ze samochód też się powierzchownie ale jednak poważnie pogiął. Nie mam jednak screenów z tych momentów.
http://www.Counter-Strike.PL
no własnie z tego powodu ze pasek zycia "ulegnie skroceniu" właczylem sobie trainera i rozwalalem w ten sposob auto z 3 razy...
"...-Right Steve?
-Sure Derek."
:D
MaaHoo napisał(a):
@Majkool: Chodziło mi o kabrio i śmierć podczas styczności z ziemią, bo nie miałem okazji 'wydachować' jeszcze kabrioletu ;)


tak, jeśli dachujesz, bądz uderzysz głową Vita w latarnie, to ginie.

Raz mie jakos wyrzuciło w powietrze i Vito przywalił głowa w latarnie;p
Ja dachowałem jakimś tam samochodem i nie zginąłem ;)
Zapraszam na http://www.cs-losser.pl - serwery gier Counter-Strike!
ProMil napisał(a):
Ja dachowałem jakimś tam samochodem i nie zginąłem ;)



A wiesz co to jest cabriolet?? Po co wstawiasz głupie komentarze, jeśli nawet nie wiesz o co chodzi.