Ostatnia gra w Mafię

Witam serdecznie, chciałbym ostatni raz zagrać w Mafię, ale nie tak na "sucho", czyli chciałbym abyście mi podali najlepszy mod, który warto zainstalować i przejść całą grę na nim. Najlepiej jakby były dodatkowe misje, bądź w ogóle inne. Co to za mod "Mafia Classic Mod Deluxe" ma on inne misje?

Dzięki za doradzenie, pozdro.
Mafia Classic Mod Deluxe upodabnia grę to wersji beta, więc raczej się nie nada. Polecam wszystkie mody które polepszają grafikę; Footpath & Road Mod, Characters HQ Mod, tu też lepsza woda http://mafiatown.gram.pl/wodna-rewolucj ... s,792.html

Myślę, że tak byłoby godnie, bez większych udziwnień. Co do dodatkowych misji to znajdziesz je w modzie Mafia Misson Pack bodajże..
Niestety nie ma linku do pobrania wody już na stronie.
Da się coś zrobić z modem na polepszenie dróg, ponieważ jak się jedzie to przede mną są te pasy rozmazane i dopiero na równi z autem robią się szczegółowo widoczne. Straszenie to źle wygląda.

Jakie są jeszcze mody na polepszenie grafiki?

Drzewa, woda, chodniki i ulice, twarze postaci. Coś jeszcze?
Ktoś na forum zabierał się za poprawę tekstur budynków. Nie pamiętam kto.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
graczmafia napisał(a):
Da się coś zrobić z modem na polepszenie dróg, ponieważ jak się jedzie to przede mną są te pasy rozmazane i dopiero na równi z autem robią się szczegółowo widoczne. Straszenie to źle wygląda.

Jakie są jeszcze mody na polepszenie grafiki?

Drzewa, woda, chodniki i ulice, twarze postaci. Coś jeszcze?


Jak wyżej napisał Acozz - Footpath & Road Mod, Characters HQ Mod. Jeśli chodzi o drzewa to The Mafia TreeS Project v3.0.
Natomiast co do drogi, ustaw w opcjach odległość rysowania świata.

Hades napisał(a):
Ktoś na forum zabierał się za poprawę tekstur budynków. Nie pamiętam kto.


Z tego co pamiętam, DonMateo coś majstrował w tym kierunku.
muore il bandito, la mafia vive
Tak, robiłem rok temu w wakacje, ale mi czasu nie starczyło, wakacje się skończyły, a teraz, już od pół roku jestem w projekcie LH w Minecfraft, więc projektu z teksturami niestety nie dokończę.
Jako ciekawostkę dodam, że jak powstał ten temat, to miałem napisanego posta, w którym o tym też mówiłem, ale niestety coś kliknąłem i się nie dodało.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
DonMateo, a nie masz chociaż tej części tekstur, które zrobiłeś? Może chociaż te byś udostępnił? Naprawdę byłoby super.
Dać po prostu linka, czy zrobić osobny temat? Ostrzegam tylko, że nie będzie to doskonałe, bo robione rok temu, po prostu nie ma pikselozy na teksturach, i to na kilku, ale najczęściej spotykanych.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Zrób nowy temat zapewne dużo osób będzie tym zainteresowane.

Nie zamierzasz już wrócić do projektu poprawy? Dużo budynków zostało jeszcze do poprawy?

Mnich napisał(a):
Natomiast co do drogi, ustaw w opcjach odległość rysowania świata.


Nie ma czegoś takiego w opcjach.


Jeszcze mam jedno pytanie, czy u was też czasami zawiesza się na chwilę gra w wersji Kolekcji Klasyki? Kiedyś w wersji ENG nie miałem takich zacinek. Pojawiają się one jak jadę długo szybko autem.
Już poprawiać nie będę, mam zrobione najczęstsze budynki z dzielnic takich jak Little Italy, czy New Ark, z taką zabudową i tyle. Jak dzisiaj patrzyłem, to do zrobienia zostało conajmniej 30/40 tekstur, a na każdą trzeba liczyć co najmniej godzinę, a ja jestem pochłonięty "LHinMC"
Temat z downloadem założę jutro.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Dziękujemy Ci!
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Wielkie dzięki Don.

Ponowię pytania:

Mnich napisał(a):
Natomiast co do drogi, ustaw w opcjach odległość rysowania świata.


Nie ma czegoś takiego w opcjach.


Jeszcze mam jedno pytanie, czy u was też czasami zawiesza się na chwilę gra w wersji Kolekcji Klasyki? Kiedyś w wersji ENG nie miałem takich zacinek. Pojawiają się one jak jadę długo szybko autem.
cron