OSG - O dwóch takich co kupili szpital [Dubbing PL] [1080p]

O to mój najnowszy film nad którym harowałem najdłużej...



PS: Niedziała bbc code ?

http://mafiatown.gram.pl/forum/zmiany-na-mafiatown-t2697.html#p45265 - M.
BBCode działa kiedy ma na to ochotę :D Co do filmu, to podziwiam pracę - sam niebyłbym w stanie takiej rzeczy zrobić, Ba! Mój złom nie daje rady odpalić GTA IV :P Odnośnie scenariuszu, to za Kresy nie wiem o co w nim chodziło. A dubbing mógłby być zrobiony jakoś z sercem, bo to co było słychać nie zachęcało (zwłaszcza ten motocyklista z doków). A Wiocha TV, to naprawdę wiocha :D Jak napisałem, podziwiam to co zrobiłeś ale są pewne mankamenty.
Obrazek
Fajny pomysł, ale co do dubingu to się zgadzam-trochę mało zaangażowania zwłaszcza to "O Jezu zabiłem Pirce,a!" :-F
"Jak patrzę na niektórych ludzi, dochodzę do wniosku ileż jest obrazy w stwierdzeniu, że Bóg stworzył człowieka na swoje podobieństwo"
glukkon7

Obrazek
Bardzo fajnie odwalona robota :-P .
Zniszczyło mnie to K*rwa (Chile,Taiwan) :~ :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
DMC-12 :shock: . Chyba jedno z najpiękniejszych aut świata. A filmik zrobiony wręcz kapitalnie ( jak na moje umiejętności ).
Obrazek
Cicho !! Bo zagniesz kontinuum czasoprzestrzenne :-D
Jedno Ale, trzeba jechać 80 mil na godzine, pamiętasz :lol: ?.
Obrazek
Kur*a rzeczywiście <facepalm>
:-F :-F :-F
UP@ Dokładnie 88mph.*

Srania z tym filmikiem było dużo - komp ścinał + MEGA kłopoty z dubbingiem. Planowałem teraz zrobić normalną produkcję nie komediową nie mam dobrego pomysłu. Jedno co mi przychodzi na myśl to coś takiego jak w Mafii 1 tylko troszkę zmieniona fabuła.
Według mnie filmik jest dobry. Dubbing odpowiedni ( na szczęście nie ma tej beznadziejnej IVONY). Na początku filmiku jakoś dziwnie, bo jak jechał ten samochód to zawsze pracował tak samo, nawet jak wchodził w zakręt...

Moja ocena - 6/10
Obrazek They never fight alone...