Orange

Siemanko... mam Orange Pop i mam taki dylemat czy kupować teraz darmowe smsy'y do Orange za 6 zł ? Wiem, czytałem że nie dam rady tego wygadać ale około 300 może mi się uda :) I posłuchajcie mam problem, czy jeżeli kupie to teraz, a konto traci ważność za 2 tyg to czy po zablokowaniu konta będę mógł dalej wysyłać te sms'y ?
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Nie dasz rady wygadać? Jak masz koleżanki to taki pakiecik na dzień-dwa. Myślę, że przechodzą, teraz to jest standard.
Po zablokowaniu konta nie będziesz mógł wykonywać połączeń, co za tym idzie i smsy odpadają.
Jeżeli dobrze pamiętam musisz załadować za 100zł żeby przedłużyć konto o rok. (lub 50zł, nie pamiętam teraz).
Sam mam orange pop.
Obrazek
AjĆ źle przeczytałem, tak po zablokowaniu konta, nie można wykonywać połączeń, ani wysyłać sms'ów.
E to błędna dzida ;) Nie biore :P

Acozz mam koleżanki ale mam też taką specjalną która ten limit o wiele zmniejsza ;)
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Nawet jeżeli ważność twojego konta kończy się, to pakiet 600 sms-ów jest ważny przez miesiąc, niezależnie od tego kiedy doładowałeś konto. Najprościej mówiąc, wykupienie pakietu sms-ów przedłuża Ci możliwość korzystania z tego pakietu przez miesiąc.

Pozdrawiam ;-)
"Chicago i Capone byli siebie godni. Do nauki tańca potrzeba pary, a miasto i Al byli stworzeni dla siebie" - Robert J. Schoenberg
cron