Okazyjne ceny gier

Nieczęsto zdarza się, żeby można było kupić gry w bardzo atrakcyjnej cenie. Założyłem ten temat, żeby gdy już taka okazja się zdarzy, można było o tym powiadomić innych użytkowników naszego forum. Jeśli w jakimś czasopiśmie, bądź gdzieś w internecie będzie można kupić jakąś porządną grę w niskiej cenie - piszcie tutaj! Ja zacznę:

Jeszcze przez 42 godziny w cyfrowej dystrybucji STEAMA za 1.99€ będzie można kupić pierwszą część gry Wiedźmin! Tyle samo czasu zostało, żeby za jedyne 4.99€ kupić drugą część tej gry, zatytułowaną Wiedźmin 2: Zabójcy królów! Spieszcie się, bo to nie lada okazja!
Widocznie na STEAMie trwa letnia wyprzedaż, dzięki temu można kupić kilka fajnych tytułów w niskiej cenie.
Gorąco polecam Sacrifice. Tę legendarną grę możecie kupić już za 4.99€ . Oferta kończy się 22 lipca, więc macie sporo czasu.
Żeby się nie rozpisywać na temat samej gry (a jest genialna), podsyłam linka do steama :

http://store.steampowered.com/app/38440/?l=polish
muore il bandito, la mafia vive
Niezła promocja w Biedronce, za 19,99 zł ciekawe tytuły, sam skusiłem się na TDU2.

http://www.biedronka.pl/rozrywka/gry/
Odświeżam temat, bo gorący kąsek na Steamie!

W cyfrowej dystrybucji Steama trwa weekend z Rockstar Games, gdzie za grosze można złapać naprawdę gorące kąski!

-80% na GTA COMPLETE PACK - GTA III, GTA: Vice City, GTA: San Andreas, GTA IV + EFLC za 5.99€!

-75% na GTA TRILOGY - GTA III, GTA: Vice City, GTA: San Andreas za 6,24€!

-82% na MAX PAYNE COMPLETE PACK - Max Payne, Max Payne 2, Max Payne 3 za 9,17€!

-80% na MAX PAYNE 3 COMPLETE PACK - Max Payne 3 + wszystkie DLC za 6,99€!

-75% na MAX PAYNE BUNDLE - Max Payne, Max Payne 2 za 3,74€!

-75% na L.A NOIRE COMPLETE EDITION - L.A Noire + wszystkie DLC za 9.99€!

+ kilka innych klasyków od Rockstar!

Łapcie póki można, bo są to naprawdę niewielkie pieniądze a można mieć kilka naprawdę świetnych tytułów :-) Sam zakupiłem już pack Max Payne'a i complete pack GTA!
Gratka dla wszystkich fanów Mafii! Jeśli ktoś jeszcze nie ma oryginalnej Mafii 2 to niech szybciutko pędzi na muve.pl - druga część z serii naszych ukochanych gier do jutra tylko za 7.48 zł!
Wracam po miesiącu do tego tematu, bo pojawiła się gratka, z której grzech nie skorzystać!

Humble Bundle przygotowało specjalną akcję, w której przez 14 dni będzie codziennie wypuszczał zestaw świetnych gier, które będzie można dostać za grosze! Dla tych którzy nie wiedzą czym jest Humble Bundle - jest to platforma internetowa, która mówiąc krótko proponuje nam określony zestaw gier za tyle, ile będziemy chcieli za nie zapłacić - tak zwany bundle (zwykle jest w nim 7-10 gier). Wybieramy ile chcemy zapłacić (może to być 30 centów, 2 dolary, 10 dolarów etc.) i potem wybieramy jak chcemy rozdzielić naszą dotację - ile pójdzie do twórców gier, ile na cele charytatywne a ile do Humble Bundle. Płacąc dowolną nawet bardzo niską ilość pieniędzy dostajemy zwykle 4 gry, ale gdy zapłacimy powyżej średniej płaconej przez wszystkich kupujących dostajemy kolejne 5 gier! Do tej pory można było złapać u nich niezłe gry, ale teraz wyskoczyli z jeszcze fajniejszą akcją!

Bundle z reguły zmieniają się co dwa tygodnie, ale teraz chłopaki HB postanowili zrobić akcję, w której bundle będzie zmieniał się codziennie przez dwa tygodnie. Daje nam to 14 różnych bundli z mega grami! Jeszcze przez 19 godzin jest świetny bundle z następującymi grami:

ZA DOWOLNĄ ILOŚĆ PIENIĘDZY DOSTANIEMY:

- SAINTS ROW 2
- SAINTS ROW 3
- RISEN 2: DARK WATERS
- SACRED 2: GOLD EDITION

ZA PRZYNAJMNIEJ 6$ DOSTANIEMY:

- DEAD ISLAND
- RISEN
- METRO 2033
- SAINTS ROW 3: FULL DLC PACKAGE
- SACRED CITADEL

Naprawdę masa gier, które kosztują kupę pieniędzy, a tutaj można je mieć za około 20 złotych! Spieszcie się, bo oferta tylko do jutra do wieczora, a już jutro wieczorem kolejny bundle z kolejnymi świetnymi grami!

https://www.humblebundle.com/
Dla tych którzy nie są na bieżąco - rozpoczęły się letnie wyprzedaże STEAM! Masy gier w bardzo niskich cenach, codziennie o 19 wchodzą nowe tytuły, naprawdę polecam zajrzeć - ja już zakupiłem Far Cry 3 za 4,99 euro, Wiedźmina 2 za 2,99 euro i TES V: Skyrim za 3,74 euro!
Od kilku dni do końca miesiąca na Originie można za darmo dostać pełną wersję The Sims 2, ze wszystkimi dodatkami. Wystarczy wpisać kod produktu "I-LOVE-THE-SIMS". Mogą, ale nie muszą się jedynie pojawić problemy z kodem rejestracyjnym, ale można napisać do obsługi, żeby dostać nowy, mi pomógł sposób z założeniem drugiego konta i wzięciem tamtego kodu.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
W biedronce znowu można kupić sporo fajnych tytułów za 9,99zł. Ja właśnie kupiłem Titan Quest : Złota Edycja. Oferta ważna do 27 sierpnia.
muore il bandito, la mafia vive
Przepraszam za odkop, ale w Biedronce zakupiłem ostatnio Call of Duty World At War za 27,99. Ponoć oferta do końca października, więc kto chce, to niech kupuje.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Sklep internetowy muve.pl rozpoczął parę dni temu akcję "Zimobranie 2014". Prawie 1200 tytułów (gier i DLC) jest przecenionych do nawet -83%. Codziennie o 12:00 zmieniają się oferty, więc codziennie wchodzi coś nowego. To co nas fanów Mafii powinno najbardziej interesować to:

MAFIA II - w wersji cyfrowej za 7.48 PLN
DLC Joe's Adventure - w wersji cyfrowej za 8.23 PLN
DLC Jimmy's Vendetta - w wersji cyfrowej za 8.23 PLN

Świetna okazja by zaopatrzyć się w te tytuły, jeśli jeszcze ktoś ich nie ma!
Ostatnio na Steam jest ciekawa promocja "The Holiday Sale". Potrwa do 2 Stycznia 2015. Można kupić fajne gry za grosze! Są nawet przeceny -90%. Sam już pokusiłem się na Castle Crashers. A poza tym warto też popatrzeć na Amazon.com, gdyż są tam ceny takie same jak na Steam np. 3.99 na Steam i Amazon, tylko że Steam to euro, a Amazon to dolce. Warto już dziś zacząć research.
Dla fanów Mafii na Zimę:
-Mafia II za 10,19€
-Mafia II Deluxe za 9,99€
-Joe Adventures / Betrayal of Jimmy / Jimmy's Vendetta za 1,99€ (za każdy oddzielnie)
-Greaser Pack, War Hero Pack, Vegas Pack, Renegade Pack za 0,74€ (za każdy oddzielnie)
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
http://www.indiegamebundles.com/free-ga ... steam-key/

Two Worlds: Epic Edition za darmo, STEAM.
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Całkiem sporo tytułów od Square Enix za mniej niż 5€. Myślę że warto się skusić. Oferta ważna do 9 lutego.

http://store.steampowered.com/sale/squa ... ekend2015/
muore il bandito, la mafia vive