Ojciec Chrzestny 2: Gameplay

Na youtube znalazłem 2 gameplay z ojca chrzestnego 2

Gameplay 1

Gameplay 2

// Poprawiono nazwę tematu ;-) - Mafioso
Sztuczne ruchy.... Jak już ktoś powiedział - Vice City kilkanaście lat wcześniej ;)
Ja nie grałem nawet w jedynke...trzeba kupić bo mało jest gier z serii ''KLIMATY MAFII'' ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Ja się trochę zawiodłem, myślałem że cisza ze strony EA zwiastuje coś lepszego ale po obejrzeniu trailera i filmików nie mam więcej złudzeń. Gra nie będzie koszmarna ale też nie zaskoczy.

Co do jedynki to nie była zła. Jasne w porównaniu z Mafią totalna klęska ale jednak miło mi się grało. Chyba dzięki temu że można było wchodzić do dużej liczby budynków a ja to uwielbiam.
Ale klasyk to klasyk...może i gra nie zachwyca ale ma jakiś tam klimat.
muore il bandito, la mafia vive
Jak dla mnie to ta gra jest jakaś nijaka (chodzi mi o ojca chrzestnego 1) pograłem pograłem i nagle jestem donem. A jeżeli chodzi o 2 to lekko odnowiona 1 osadzona Vice city. Jedyny plus to właśnie jak ktoś wcześniej napisał możliwość wchodzenia do dużej liczby budynków.
Planuje ktoś zakup Ojca Chrzestnego? Na gram.pl chodzi po 124.90
Ja na razie sie w wstrzymam, zobaczę na recenzje. Tak samo postąpiłem na szczęście z Saints Row 2 która okazała się kupą.
Premiera 27.2.09
Obrazek
Może ja zakupię Ojca Chrzestnego...ale jeszcze nie jestem pewien. Kase trzymam na inne tytuły. Jestem fanem Godfathera więc czas pokaże :-)
muore il bandito, la mafia vive
Ja zamierzam kupić Godfathera 2, jednak ostatnio nabieram coraz większych wątpliwości. Według mnie klimat będzie bardzo podobny do tego ze 'Scarface' i nie wiem czy wydawać kasę na coś, co już mam. Jednak ktoś już wcześniej powiedział, że to klasyk, który trzeba w swojej kolekcji mieć, więc pewnie i tak pójdę do sklepu :-)
Obrazek

'First you get the woman, then you get the money, then you get the power' - Tony M.
Jak wiadomo premierę przesunięto na bodajże na lipiec.

Kolejny filmik

http://www.gry-online.pl/S014.asp?ID=310
Też mi się wydaje że klimat tej gry będzie istnym " Człowiekiem z Blizną" a ta gra po woli już mi się zaczyna przejadać. To nie chce grać w grę w której zmieniają się zadania i postać :)
Obrazek
Say Hello, to Mr. Tommy †
Ktoś kupuje dwójeczkę ojca? Ja jestem w kropce, nie wiem czy zamówić. Ale skłaniam się jednak chyba za tym, aby poczekać do premiery i zobaczyć komentarze innych na temat gry. W tedy zadecyduję.
Obrazek
Ja nie mam kasy, ale jakbym miał ( :mrgreen: ) to bym kupił, zanosi się ładny symulator życia gangstera, no i w samochodach są szyby :lol: . Poza tym należę do tych ludzi dla których grafika jest sprawą drugorzędną.