Odświeżanie Mafii II

Siemka.

Chciałbym przed premierą Mafii III uzupełnić brakująca lukę, jaką jest dwójka. Jedynkę przeszedłem dawno temu, bardzo przypadła mi do gustu, dlatego obecnie śledzę wszelkie informację na temat trójki.
Znalazłem jedną ofertę na tej stronie, w sumie nie tak drogo: https://www.g2a.com/r/mafia-ii-steam-key

Nie chcę kupować jakichś key'ów wraz z kontami na Alledrogo. Co o tym sądzicie ?

Pzdr!
Oferta fajna, tanio. Tylko jest mały problem. Mafię wycofano bo skończyła się licencja na część utworów. Więc o ile nie mają błędu na stronie (kiedyś chciałem kupić konsolę...) to możesz kupować. No i jeszcze kwestia przypisania do Steam, ale z tym nie powinno być problemu, ale nic nie gwarantuję.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Hmm, kupiłem i nie dawno gra mi się zassała, chwilę pograłem, ale nie widzę jak na razie żadnego problemu. Jak coś to dam znać po jakiejś dłuższej sesji.
Woody napisał(a):
Mafię wycofano bo skończyła się licencja na część utworów.


Mafia II nie została wycofana ze sprzedaży, to co napisałeś tyczy się Mafii: The City of Lost Heaven, nie wprowadzaj ludzi w błąd.


Co do ceny, jaką zapłaciłeś, nie jest to jakaś super oferta. Ja jakiś czas temu kupiłem Mafię II w edycji Special Extended i zapłaciłem niecałe 20 zł w Media Markt.
Sergio napisał(a):
Woody napisał(a):
Mafię wycofano bo skończyła się licencja na część utworów.


Mafia II nie została wycofana ze sprzedaży, to co napisałeś tyczy się Mafii: The City of Lost Heaven, nie wprowadzaj ludzi w błąd.



Mafię: TCOLH i Mafię II można kupić za około 20 -30 złotych w dużych sklepach, obydwie gry zostały wycofane ze Steam ze względu na licencję dotyczącą utworów i obydwoje nie wprowadzajcie ludzi w błąd.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
W mojej miejscowości i tak nie ma takich dużych sklepów, musiałbym płacić za wysyłkę dodatkowo, a tak to błyskawicznie sprawę załatwiłem, na klucz czekałem może z 2 min, 20 zł to nie pieniądze, a mam teraz zajęcie przez najbliższe dni i tygodnie. Zacząłem już grać, bardzo klimatyczna jest zima na początku. Mam nadzieję, że zdążę to przejść do premiery, jako że jestem bardzo niedzielnym graczem, powiedziałbym nawet comiesięcznym, ale słyszałem że podstawowy wątek nie jest zbyt długi.
Ja mam ogromną nadzieję na udany remaster mafii 2

Nie dość, że odkop tematu po czterech latach, to jeszcze nie na temat i bez większego sensu. Pierwszy post i od razu farmazon, pierwsze i ostatnie ostrzeżenie słowne - niv
Remaster Mafii II niedawno wyszedł, ale niestety, jedynie co zostało poprawione, to grafika została podbita do 4K oraz zostało dodane wsparcie do procesorów 64-bitowych. Niestety w ogóle nie przywrócono żadnych usuniętych misji ani mechanik, jak np. metra nadziemnego.
Ogólnie to 2k games miało tak niepowtarzalną okazję , by M2 była super odświeżona po latach.. Mogli dodać tą kolej nadziemną i metro ,bo brak tego razi w oczy. Sama kolej była widoczna na filmach z GC2009.. Mogli rozszerzyć fabułę o dodatkowe misje dla Mike Bruskiego.. no po prostu jak patrzę na tą M2 DE to mi się nóż w kieszeni otwiera.. mieć taką szansę i spartolić to już na prawdę trzeba być gamoniem. Teraz kolej przyjdzie na M1 i coś mi się wydaje,że szału nie będzie..
Tylko ze mafia 2 od początku była zapowiadana jako zwykły port na nowe konsole. W dodatku za dramo dla posiadaczy oryginału. Może za kilka lat pokuszą się o remake jak w przypadku 1 chociaz wątpię w to