Obrazki

Przeglądając forum można natknąć się często na taki widok:
Obrazek


Mam więc pewną sugestię. Myślę że warto wrzucać obrazki na inne serwisy hostingowe gdzie one nie znikną, np. http://imgur.com/

Powinno się też pomijać serwisy takie jak:
iv.pl
ifotos.pl
fotosik.pl
hosting-zdjec.pl/
imageshack.com

Myślę że wtedy różne tematy będzie się przeglądać znacznie przyjemniej ;) A wy co o tym sądzicie?
Jak najbardziej popieram, jednak stare posty i tak już są bezwartościowe bez tych obrazków.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
Niestety tak, starych obrazków już się nie przywróci, ale można coś zrobić aby nowe nie zniknęły.
I tak każdy będzie wstawiał screeny na taki hosting jaki chce, więc co to zmieni? ;P
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Rowniez popieram. Od siebie moge polecic postimg.org
Prawda jest taka, że nie ważne na jaki hosting wrzucisz zdjęcia, one i tak znikną, chyba że masz założone konto na takowym hostingu i tam przechowujesz fotki, to zmienia postać rzeczy. Czasami jednak ludzie rzucają zdjęciami na szybko, oby tylko podzielić się linkiem i nie myślą aby zachowało się na dłuższy czas. Nikogo nie zmusisz do korzystania z tego czy innego hostingu.
muore il bandito, la mafia vive
Ja wstawiam wszystkie zdjęcia, które chce mieć trwałem na facebooka do prywatnego albumu. Tam mam choćby swoją sygnaturkę.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Również polecam imgura. Szybki, wygodny i trwały hosting.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Kto usunął mojego posta i dlaczego?

Nie sądzę, by było to odpowiednie miejsce na zadawanie tego typu pytań. Jeżeli twój post był usunięty, to nie stało się tak bez powodu, widocznie w jakiś sposób łamał regulamin. Polecam się z nim zapoznać, by nie było później takich niespodzianek. Tak czy owak, to nie jest miejsce na pisanie tego typu rzeczy, pierwsze i ostatnie ostrzeżenie słowne ode mnie, później będzie z laurką do profilu - niv
Ja spostrzegłem też, że na imagur obrazki wygasają bardzo powoli. Myślę, że Hades ma rację. Najlepszy sposób to stworzenie na Facebooku MT specjalnego albumu i tam umieszczanie obrazków do arykułów.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ja polecam http://obrazki.elektroda.pl/index.php
Mi na imgurze nie wygasły jeszcze obrazki wyrzucone mp. 2 lata temu. Facebookowi bym nie ufał, bo mogą się zmienić jesteś dziwne zasady itd i nagle album będzie publiczny :P Albo coś innego się stanie. Ale w sumie jakby na to nie patrzeć to całkiem dobra alternatywa.
Kiedyś jeszcze wrzuciłem na serwer mojej starej strony ale przy porządkowaniu przypadkowo usunąłem.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Dobra dobra, starczy tego, bo się robi bałagan. Wniosek - po jakimś bardzo długim czasie znikają obrazki z każdego hostingu, ale najtrwalszym wydaje się być imgur i z tego polecamy korzystać. Zamykam.

Obrazek