Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Nowy

Witam wszystkich!

Mam na imię Krystian, jestem z lutego '91 i jestem z Belgii. Jestem starym wyjadaczem Mafii (po raz pierwszy kupiłem ją w 2002) i mam już sporą wiedzę o niej. Praktycznie nie ma mi nic do ukrycia ;-)

Cieszę się z bycia członkiem Mafiatown; to jest porządna strona, i będę miał z kim podyskutować o Mafii :mrgreen:

Pozdro
Obrazek
O, chyba po raz pierwszy ktoś zza granicy. Fajnie, witaj na MafiaTown! Baw się dobrze, dyskutuj ;-)
O,Cudzoziemiec.Też fajnie,sprawiasz bardzo pozytywne wrażenie.Witam ;-)
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Ave Metal!
Jestem Ateistą!
Zostaw Gadu-Gadu, przejdź na Obrazek AQQ
Oo, ile Krystianów na naszym MT :D Witaj ;)
Obrazek
Witamy! Belgia to piękny kraj ;-)
Siemasz, byłem w Belgii, kraj niby mały ale robi wielkie wrażenie :-) Udzielaj się często.
muore il bandito, la mafia vive
Witaj na naszym forum, udzielaj się często, a zobaczysz, że czas tu spędzony na pewno nie poszedł na marne.
Obrazek
Dziękuję za posty, bardzo mi miło :-D

Napewno będę się udzielał, "obserwołałem" was od dłuższego czasu :lol: , i postanowiłem się zarejestrować.

Pozdrawiam i thx ;-)

PS- Fakt, Belgia jest haraszo - do czasu, hehe.
Obrazek
Hohoho cudzoziemiec nam się trafił ;D Dobrze mieć plecy za granicą ^^ Więc zarzuce już nieco zużytym elo elo ;p
Obrazek
Goedemiddag. Częstego udzielania się na FORUM :P

Pozdrawiam :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
"Goeiemiddag", zeggen we in België ;-)

Et en français, c'est bon après-midi :-P

Tak czy owak, dziękuję. ^^
Obrazek
Nie no prosze cie ja to wziąłem od Wujka Google żeby było miło :P Mów w Naszym języku :P
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Ależ pewnie, że było miło ;-) Ja tylko tak dopisałem ;-)
Obrazek
Witam cię przyjacielu czuj się jak u siebie w domu :D
Również witam :-)
Obrazek
Obrazek