Regulamin działu
Jeśli jesteś nieco zagubiony, zajrzyj do tematu "Od czego zacząć - przewodnik po serwisie".

Nowy nabytek - Navar ^^

Witam uprzejmie wszystkich użytkowników, moderatorów oraz admina. Postanowiłem się przedstawić, jako, że jestem tu nowy.
A więc, na imię mi Piotrek, pochodzę z Dąbrowy Górniczej. Lubię muzykę, grywam na basie oraz nieco na gitarze elektrycznej, jestem wierzący, swoją przyszłość wiążę niejako z komputerami. Nie lubię dzieci neostrady, spamerów także. Jestem szowinistyczną świnią. Faktem jest także, że cenie sobie u ludzi otwartość i szczerość.

Miło mi poznać wszystkich tutaj obcujących. Mam nadzieję, że nie będę sprawiał zbyt wielu problemów.
Jeżeli masz jeszcze jakiekolwiek pytania - pisz na gg, bądź PW.
In God we believe.
In Metal we are.
In Mafia we play.
Witamy na Mafia Town,baw się dobrze.

PS:Zapomniałeś o redakcji :-P
Obrazek Piszę poprawnie po polsku.
Jestem szowinistyczną świnią.

W takim razie polecam House MD do obejrzenia :-)

Witamy na MafiaTown.
Witaj człeku :-)
Po Twoim pierwszym poście sądzę że będziesz pisał z sensem, jeśli nie, długo tu nie zabawisz :-P
Tak więc loguj się codziennie i zdobywaj szacunek w rodzinie aby zostać jednym z nas.
muore il bandito, la mafia vive
Mnich, tobie ilością postów raczej nie dorównam.
In God we believe.
In Metal we are.
In Mafia we play.
Nie wymyślę nic oryginalnego... Cześć ;-)
Obrazek
Andre napisał(a):
PS:Zapomniałeś o redakcji :-P

Ups. Witam także redakcję! Teraz trzeba zrehabilitować się butelką czegoś mocnego :P
In God we believe.
In Metal we are.
In Mafia we play.
Witaj na MT, pisz często oczywiście z sensem, a szybko się wtrybisz.
Obrazek
Postami może mi nie dorównasz, ale być może pewnego dnia osiągniesz taką samą ich ilość ;-) No i pamiętaj, że bardziej liczy się jakość postów.
Hmm no i trochę źle że powitałeś tylko jednego admina, bo mamy tu dwóch :-D Ale...myślę że się jeden z nich nie obrazi ;-)
muore il bandito, la mafia vive
Witaj!
Nie powiedziałem, którego witam, którego nie. Niech to pozostanie tajemnicą :-D
In God we believe.
In Metal we are.
In Mafia we play.
Witaj! :-)
Obrazek
Witaj na MT :mrgreen:
Obrazek
Witaj ;-)
Witaj i zabaw tu jak najdłużej! :-P
cron