Nowy komputer xd

http://www.morele.net/inventory/info/WR ... logyCorner. czy gta 5 bd chodzić na full detalach na tym komputerze? xd
Gdzieś widziałem specyfikację z prawdziwego zdarzenia na jakim sprzęcie jak chodzi. Panowie z R* znowu spaprali sprawę z optymalizacją, jakoś mnie to nie dziwi. Zgaduję, że na czymś po między low a medium będzie szło średnio na ok. 30 fps. Pomijając prawie oczywiste wahania między 10-100 fps.

EDIT: Coś znikło to ze strony, którą podałeś...
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Chłopie, Ty nas wykończysz. Statystycznie od kilku lat co miesiąc zadajesz to samo pytanie. Jest jedna, ale to jedna odpowiedź: Kup sobie nowego kompa. Tyle na ten temat. Domyślam się, że Twoim linku, w którym nic nie ma, były podzespoły. To nic nie da. Tylko Cię po kieszeni przetrzepie. Nowy komputer o wiele taniej Cię będzie kosztował.
Żeby nie było, że jestem bezduszny :)) :

Instrukcja kupna nowego komputera (sklep tradycyjny):
1. Wstajesz o tej samej godzinie, co zawsze.
2. Jesz śniadanie
3. Wychodzisz z domu
4. Wsiadasz do samochodu/autobusu/tramwaju/pociągu/promu/samolotu/śmigłowca, lub idziesz na piechotę
5. Kierujesz się do sklepu, w którym sprzedają komputery.
6. Wchodzisz do sklepu poprzez popchnięcie, lub (jeżeli to możliwe) pociągnięcie drzwi w swoją stronę, lub w stronę przeciwną jednostajnym i zamaszystym ruchem.
7. Gdzieś przy wejściu powinna stać lada z kasą fiskalną. Tam zwykle stoi jakaś słodka brunetka, seksowna blondynka, lub zarośnięty facet.
8. Bez względu na to, kto stoi przy kasie, pytasz w/w osobę o stanowisko z komputerami.
9. Po uzyskaniu niezbędnych rad, kierujesz się do w/w stanowiska.
10. Gdy jesteś na stanowisku, warto zapytać kogoś o sprzęt. Np. podchodzisz do pana Janusza Wczymmogępomóc i przedstawiasz wymagania odnośnie nowego komputera, uwzględniając oczywiście jak najniższą cenę.
11. Janusz Wczymmogępomóc powinien wiedzieć o co lotto, bo w tym robi. Powienien Ci doradzić najlepszy, a zarazem w miarę tani sprzęt.
12. Teraz stajesz przed poważną decyzją: Kupić, czy nie kupić. To Ty wybierasz, ale pamiętaj, żeby robić to z rozsądkiem.
13.
A) Wracasz do domu z nowym kompem i cieszysz się GTA V i innymi perełkami na najwyższych detalach.
B) Wracasz do domu bez nowego kompa i zakładasz któryś z rzędu taki sam temat na MafiaTown.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
To podajcie dobry komputer w którym pójdzie GTA V na full detalach Xd tylko żeby nie był za drogi ;d
Patrz post wyżej. Spytaj się fachowców w sklepie. Oni na prawdę się znają na rzeczy i dobrze Ci doradzą. ;-)
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Ale naciskam na te "pokaż" i nic sie nie dzieje xd
Oooo Geez...
Po prostu kup nowy komputer. To naprawdę nic trudnego. Zakładasz tematy o takiej samej treści od kilku lat. Już za mojej bytności było ich kilka. Ja nie wiem na co Ty czekasz. Jak wiesz, że Twój komputer jest za słaby, to czemu nic z tym nie zrobisz? Na rany Chrystusa, to jest forum o Mafii. Ile Twoich postów jest na temat Mafii? 20? 30? Może nawet mniej. Jest mnóstwo stronek z pomocą techniczną. Nie twierdzę, że nie możesz tu prosić o pomoc, wręcz przeciwnie - masz do tego prawo, ale dlaczego w kółko wałkujesz to samo i dlaczego akurat na forum tematycznym? Rozumiem, jakiś poważny problem typu spalony zasilacz, to tak, ale ciągle to samo? Już Ci chyba z 10 osób pisało, że jedyne wyjście to nowy komputer, więc albo masz amnezję, albo nie dociera do Ciebie fakt, że musisz kupić nowy komputer. Odpowiedź już uzyskałeś i to chyba najlepszą jaka może być - udanie się do wyspecjalizowanego sklepu typu Media Expert, czy Media Markt. Tyle na ten temat.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Tom napisał(a):
i to chyba najlepszą jaka może być - udanie się do wyspecjalizowanego sklepu typu Media Expert, czy Media Markt. Tyle na ten temat.


Raczej najgorsze :-|

Nigdy, przenigdy nie kupuje się komputera z marketów ani większych sklepów jak właśnie Media Markt. Takie komputery są złożone z tragicznych podzespołów i jedyne co oferują to cyferki w reklamie - idiotyczne teksty typu 4 x 4 GHz, karta grafiki 2 GB :lol:

Powinno zapytać się na forum komputerowym (którym MafiaTown raczej nie jest) o złożenie zestawu i zamówienie go w sklepie internetowym razem z opcją złożenia, złożenie go samemu lub pójście do lokalnego sklepu komputerowego z listą podzespołów i prośba o złożenie takiego.
http://www.nvidia.pl/object/grand-theft ... eContent=3
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
A jakie przedzespoły mi możesz polecić? :D
To chyba już ostatnie pytanie, jakie moge zadać w tym temacie xd.
Przede wszystkim rozbij skarbonkę, uderz w odwiedziny do babci/dziadka, sprzedaj butelki po kubusiach i powiedz nam jakim budżetem dysponujesz, bo my możemy Ci podać taką specyfikację, która jest warta tyle, że takiej kwoty nawet w swoje wesele nie nazbierasz.
Ok, podam swoją specyfikację, bo mi gta v chodzi na lajcie na max detalach
CPU: Intel® Core™ i5-4690K 3.5 wystarczy
GPU: Gigabyte GeForce GTX 970 G1 Gaming
RAM: Crucial 8192MB 1600MHz Ballistix Sport CL9 (2x4096)
HDD: Seagate 1TB 7200 rpm 64MB
MOBO: Gigabyte GA-Z97X-GAMING 3
Power Supply: Cooler Master 550W RS-550-AMAA-B1 OEM
Screen: Iiyama ProLite E2283HS
Computer Case: Zalman R1
Cooling System: SilentiumPC Grandis XE1236

taki sprzęt spokojnie wystarczy, fakt że akurat mój model procka przy śmiesznie niskich napięciach osiąga zbyt duże temperatury, max stabilne taktowanie które u niego zastosowałem to 4.1 GHz, Wg mnie, GTA V to taka mafia 2, wiele misji na jedno kopyto, zdecydowanie za krótka fabuła no i porażająca ( na plus) grafika. w multi jeszcze nie grałem, słyszałem że jest dobre, ale na dzień dzisiejszy jestem zadowolony że nie zainwestowałem w tą grę.
Ja się nieco dziwię naszej administracji, czemu Dominik nie dostał już trwałego bana. Ten człowiek jest niereformowalny...
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Sorki za off-topic, ale muszę wyjaśnić kwestię poruszoną przez Hadesa.
Hades, ja także tego nie pojmuję, ale jestem przeciwny jego zbanowaniu. Administracja banując go, mogła by równie dobrze wywalić do śmietnika działy ''Oprogramowanie, sprzęt i technologia'' i ''Gry i konsole'', a tego chyba nie chcemy.. :-F

Myślę, że temat należy zamknąć, bo Dominik gdzieś zniknął. Szkoda, żeby temat stał na forum. Nawet, jeżeli nie zostanie zamknięty, to i tak to nie powstrzyma autora przed założeniem nowego, takiego samego tematu, gdyż data ważności tego tematu minie. ;-)
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
cron