Nowy dom w Mafii II

Witam. Jestem tu nowy i nigdy nie tworzyłem modów do żadnej gry, więc mam prośbę. W DLC Joe's Adventures (Przygody Joe) w misjii "Lekcja manier" można wejść do domu kolesia, którego mamy zabić. Bardzo spodobał mi się ten dom i chciałbym, aby ktoś stworzył moda, dzięki któremu będzie można "mieszkać" w tym domu, tzn. będzie można zapisać grę, zjeść coś z lodówki bez rozpoczynania misjii. Może być zaznaczony na mapie, choć to nie jest konieczne. Może być dostępny w Joe's Adventures, albo w swobodnej jeździe (v2). Jeśli taki mod już istnieje, proszę o linka do niego. Z góry thx.
Piszę poprawnie po polsku.
To chyba niewypali ;], Ja niechce pisac nowego tematu ale juz od miesiecy mi to niedaje spokoju ... Czy wie ktos lub slyszal o takim modzie na kurtke joe ?? Ta z koszula w kwiatki ? wielkie txh
Obrazek
No nie ma. Jest na Youtube taki filmik, co gościu wchodzi do drukarni. On używa jakiegoś Debug Load Chapter, którego nie mogę nigdzie znaleźć. W tym modzie wczytuje "JA - Freeride" i Joe ma ową kurtkę.
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Hmm moze ktos z grona forumowiczow ma ten debug?
Obrazek
Wie ktos jak można pobrać darmowo stroje z DLC (Vegas pack itp.)? Mam na mysli moda, który wrzuca je do np. freeride, bo nie zabardzo chce mi się kupowac, a wolałbym obejść się bez Torrent'ów :-)

PS: Bardzo przepraszam, że troche pomyliłem tematy :)
[img]http://i49.tinypic.com/2m3oaz5.png[/img]
logit napisał(a):
Witam. Jestem tu nowy i nigdy nie tworzyłem modów do żadnej gry, więc mam prośbę. W DLC Joe's Adventures (Przygody Joe) w misjii "Lekcja manier" można wejść do domu kolesia, którego mamy zabić. Bardzo spodobał mi się ten dom i chciałbym, aby ktoś stworzył moda, dzięki któremu będzie można "mieszkać" w tym domu, tzn. będzie można zapisać grę, zjeść coś z lodówki bez rozpoczynania misjii. Może być zaznaczony na mapie, choć to nie jest konieczne. Może być dostępny w Joe's Adventures, albo w swobodnej jeździe (v2). Jeśli taki mod już istnieje, proszę o linka do niego. Z góry thx.


http://mafiatown.gram.pl/forum/mapa-z-joe-s-adventures-we-freeride-t2590.html

Najpierw ściągasz tego moda z mafiascene (najlepiej wybrać DATA i ręcznie poprzenosić pliki),
potem instalujesz FRmoda. Z menu wybierasz Load chapter i Freeride Extreme.

Ta willa zaznaczona jest szarym kluczykiem na mapie, można do niego wejść, przebrać się itd.
Ale zapisać się nie da :(.

EDIT: Dlaczego ja tak mam
Obrazek
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Chyba nie wczytało tekstur... w którym to miejscu?
To znany błąd w tym modzie.

Kod:
Known errors :[
Some textures not loaded
ice-floats 3d model+textures in 100% error. :~
missing icon
text asset mising
supposedly only work in Mafia 2 english
No nic, mod jest cały czas rozwijany i pewnie za niedługo wyjdzie nowsza wersja, być może z dobrym ładowaniem tekstur.
W tej wersji Free Ride jest możliwość mieszkania w owej willi, ubrania Joe i całe mnóstwo ciekawych rzeczy. http://mafiascene.com/forum/viewtopic.php?f=95&t=20681
OOO! Na reszcie ktoś znalazł Debug Load Chapter. Dzięki gościu!
Obrazek
L.A. - the city of crimes
Panowie troszke mnie denerwuje to ze 3 min pochodze joe i juz zmienia sie pogoda totakie wurzajace . czy da sie to usunac? :[
Obrazek
Wejdź w Debugger i tam zmień pogodę
A podali byście link do Debug Load Chapter tego bo strony mafiascene już nie ma? Prosze bardzo
cron