Nominacje - Użytkownik Roku 2016

I kolejny rok za nami. Dla kogo będzie zwycięski? Kto zasłużył sobie na miano Użytkownika Roku 2016? Nominacje uważam za rozpoczęte!

  1. W tym temacie posty mogą dodawać tylko osoby, których liczba postów przekracza 50 i rejestracja w serwisie odbyła się nie później niż 30 września 2016.
  2. Użytkownik, którego proponujecie do kategorii Użytkownik Roku musi mieć na swoim koncie minimum 75 postów (w tym przynajmniej 5 postów napisanych w tym roku) i być zarejestrowanym do września 2016 (włącznie).
  3. Na każdego użytkownika w tym temacie przypada tylko jeden post. Jeśli musicie coś zmienić lub dodać - edytujcie swoją pierwszą wiadomość.
  4. Możecie zaproponować więcej niż jednego użytkownika w swoim poście.
  5. Własna kandydatura jest dozwolona ;)
  6. Jeśli będziecie mieli taką potrzebę, możecie uzasadnić swój wybór.
  7. Propozycje będziemy zbierać do niedzieli, 25 grudnia (włącznie).
  8. Głosowanie będzie się odbywać od poniedziałku, 26 grudnia (12:00) do soboty, 31 grudnia.
Jak co roku standardowo :D

Joguś, Gangster, Kevin :)

TIDZIMI - dodatkowo wyroznie tego ziommeczka, bo pozytywnie sie chłopak rozkrecil.

Aha, no i nie zapominajcie z inicjatywy kogo odbył się w tym roku pierwszy zlot :-F
Nominuje pana Acozza bo widzialem go w spodenkach od wuefu i nominuje pana Mafioza bo lubi ostry keczup a dodatkowo nominuje paniom Gangster, bo idzie w opór no i Serdżia bo jrst gupi i jest gupi. Pozdrawiam
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Adminów też można? Wzięłam El Zlotto pod uwagę, bo to jednak tu się skrzyknęliśmy :)

Sergio, Jog i Kev
A jak czerwonych można, to obu
:)

Nie chce mi sie tera uzasadniac
Obrazek
Gangster i Acozz :-D

Cóż by się tu działo bez nich ^^
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
cron