Nominacje - Użytkownik Roku 2015

Nadszedł ten jedyny czas w roku, kiedy wspólnie z rodziną zasiadamy przy wielkanocnym wigilijnym stole i głosujemy na tą wyjątkową osobę, która swoją zajebistością charyzmą porwała społeczność MafiaTown. W związku z powyższym nominacje do tytułu Użytkownika Roku 2015 uważam za rozpoczęte.

  1. W tym temacie posty mogą dodawać tylko osoby, których liczba postów przekracza 50 i rejestracja w serwisie odbyła się nie później niż 31 września 2015.
  2. Użytkownik, którego proponujecie do kategorii Użytkownik Roku musi mieć na swoim koncie minimum 75 postów (w tym przynajmniej 5 postów napisanych w tym roku) i być zarejestrowanym do września 2015 (włącznie).
  3. Na każdego użytkownika w tym temacie przypada tylko jeden post. Jeśli musicie coś zmienić lub dodać - edytujcie swoją pierwszą wiadomość.
  4. Możecie zaproponować więcej niż jednego użytkownika w swoim poście.
  5. Własna kandydatura jest dozwolona ;)
  6. Jeśli będziecie mieli taką potrzebę, możecie uzasadnić swój wybór.
  7. Propozycje będziemy zbierać do niedzieli, 20 grudnia (włącznie).
  8. Głosowanie będzie się odbywać od wtorku, 22 grudnia (12:00) do niedzieli, 27 grudnia (włącznie).
Kevin, Tom, Sergio, DMateo07.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Według mnie na ten tytuł najbardziej zasłużył Sergio. Z tego co pamiętam to w poprzednich latach nie udzielał się zbyt często, ale wpadał od czasu do czasu i zawsze można było z nim pogadać o wszystkim, nawet za przeproszeniem o dupie Maryni. Teraz jest stałym bywalcem, który podtrzymuje życie na forum. Praktycznie codziennie można go zobaczyć na shoutboxie. Zresztą jest tu od 2009 roku, więc tym bardziej się należy. Mimo, że niektórzy ze starej ekipy się wypalają i znikają na dłuższy okres (w tym ja), to właśnie dzięki takim osobom jak Sergio to forum przetrwa :)

Masz mój głos chłopie.
muore il bandito, la mafia vive
Zdecydowanie Tom! Jeden z najbardziej aktywnych użytkowników w tym roku i zawsze pierwszy do pomocy.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Kevin, Joguś, Sergio, DMateo07 no i oczywiście Mnich.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Mnich, Tom, Sergio ;)
Obrazek They never fight alone...
Sergio, Jogurt, Kefir, Tom, chyba najbardziej aktywni :)

A TAK W OGÓLE GŁOSUJCIE NA MNICHA ^^
Obrazek
Moje typy: Joguś, Tom, Gangster, Mnich, DMateo07. Kolejność przypadkowa.
Głosowanie zakończone. Głosy i opinie będą przez jakiś czas widoczne w tym miejscu.

Dzięki za udział, gratuluję zwycięzcy i do następnego roku ;)
cron