Nominacje - Użytkownik Roku 2014

Zaczynamy nominacje do tytułu Użytkownika Roku 2014!

Zasady
  1. W tym temacie posty mogą dodawać tylko osoby, których liczba postów przekracza 50 i rejestracja w serwisie odbyła się nie później niż 31 września 2014.
  2. Użytkownik, którego proponujecie do kategorii Użytkownik Roku musi mieć na swoim koncie minimum 75 postów (w tym przynajmniej 5 postów napisanych w tym roku) i być zarejestrowanym do września 2014 (włącznie).
  3. Na każdego użytkownika w tym temacie przypada tylko jeden post. Jeśli musicie coś zmienić lub dodać - edytujcie swoją pierwszą wiadomość.
  4. Możecie zaproponować więcej niż jednego użytkownika w swoim poście.
  5. Własna kandydatura jest dozwolona ;)
  6. Jeśli będziecie mieli taką potrzebę, możecie uzasadnić swój wybór.
  7. Propozycje będziemy zbierać do niedzieli, 21 grudnia (włącznie).
  8. Głosowanie będzie się odbywać od poniedziałku, 22 grudnia (16:00) do niedzieli, 28 grudnia (włącznie).

Powodzenia! ;-)
Z czystym sercem Tommy Gun, nowy użytkownik, wkręcił się najbardziej ze wszystkich świeżaków, do tego genialna modyfikacja "New Soundtrack Mod".

@down
Tommy Gun napisał(a):
DMateo07 - Aktywny użytkownik. Tworzy moda do Mafii, który dodaje mieszkania dla userów w Lost Heaven. Rozwija swoje zainteresowania, co też się chwali. Nadzwyczaj dorosły, jak na swój wiek.

Moda nie robię już od lipca, bo nie mam czasu, dorosłość też mi się powoli udaje eliminować :roll:
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
A więc:
Mnich - Jest na tym forum od lat i bardzo aktywnie się udziela. Pisze z głową i kocha Mafię, a to chyba najważniejsze. Jest swego rodzaju podporą tego forum i nie wyobrażam sobie, żeby go tutaj nie było.
DMateo07 - Aktywny użytkownik. Tworzy moda do Mafii, który dodaje mieszkania dla userów w Lost Heaven. Rozwija swoje zainteresowania, co też się chwali. Nadzwyczaj dorosły, jak na swój wiek.
Bolt - Nowy użytkownik. Aktywny i przede wszystkim myślący i szanujący zdanie innych. Próbował coś na moderskiej scenie Mafii, a to się chwali.
Kevin - Spokojny, miły i życiowy człowiek. Bardzo fajnie się z nim gada na SB. Ogólnie zasługuje na ten tytuł.
„An eye for an eye makes the whole world blind.”
~Mahatma Gandhi
Dziękuję za nominację mojej osoby, lecz wszyscy doskonale wiemy, że nie zasługuję na tak zaszczytny tytuł (przynajmniej nie w tym roku ;-) )
Ostatnio jestem bardzo mało aktywny, niemal cały wolny czas poświęcam na szkołę. Mam wiele pomysłów odnośnie modyfikacji (nie tylko do mojej ukochanej Mafii) lecz brakuje na to wszystko czasu. Ponadto rozwijam wspólnie z przyjaciółmi małą działalność internetową (o której może wspomnę jeszcze w dziale "Wasza Twórczość")
Wracając jednak do sedna, Chciałbym nominować osobę, która bezapelacyjne zasłużyła na miano Użytkownika Roku 2014. Jest to osoba, która nie lada mnie zaskoczyła. Tchnęła wręcz życie do naszego Mafijnego miasteczka. Pamiętam, jak to miejsce wyglądało przed dołączeniem tegoż użytkownika. Forum było co prawda aktywne, lecz sporadycznie pojawiały się nowe posty. Tommy Gun - gdyż to o tym bohaterze mowa, swoją aktywnością i zaangażowaniem w życie forum sprawił, iż to miejsce stało się zapewne dla każdego z nas jeszcze bardziej atrakcyjne. Wzrost aktywności innych użytkowników po dołączeniu mojego nominowanego jest zauważalny. Ponadto poziom jego wypowiedzi zawsze stoi na równym poziomie. Kultura oraz chęć do ulepszania gry poprzez tworzenie modyfikacji (w dodatku bardzo dobrych) czynią go naprawdę solidnym zawodnikiem w naszej ekipie.
Mógłbym wytypować jeszcze kilku innych użytkowników którzy na to zasługują, lecz to właśnie Tommy Gun u mnie zaskarbił sobie naprawdę pochlebną opinię oraz głos w tegorocznym głosowaniu ;-)
Nudzi mi się na przerwie w pracy, więc się wypowiem. Moim kandydatem jest oczywiście Mnich. Mimo upływu lat aktywny, przynajmniej na SB. Widzisz, źą, ja już się wypaliłam. Cieszy się dużym uszanowankiem. Nie wyobrażam sobie tego miejsca bez Mnicha. Jest on nieodłącznym elementem MT. ;-)

Poza tym chciałam wyróżnić Tommy Guna, bo wporzo chłop, bardzo się wkręcił w forum i często można go zastać :)
Obrazek
Tommy Gun, Mateusz, no i oczywiście ja XD (żart)
Nie no, jak ktoś by chciał głosować na takiego zj*ba jak ja to proszę bardzo, za wczasu się nominuję. Moim zdaniem na tytuł UR zasługują przede wszystkim:
    DMateo07 - za rozruszanie forum, przed 2013 rokiem był straszny marazm. To Mateusz pokazał i coś od siebie i przekonał tu do siebie wielu ludzi, jest aktywny, mądry jak na swój wiek... Ogólnie darzę go ogromną sympatią.
    Tommy Gun - oczytany, inteligentny user. Ma swoje jazdy jak każdy z młodej ekipy, ale potrafi rozsądnie odpowiedzieć na każdy zarzut, wypowiada się na wiele tematów, zawsze argumentuje wypowiedzi. Idealny forumowicz.
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Moje propozycje:
-Bolt, choć rzadko go tu widuję, to zawsze pali się do skutecznej pomocy
-DMateo07 to użytkownik anioł, tu nawet nie trzeba się rozpisywać...

EDIT

Już nie zgłaszam mniszka, bo mam go już dosyć.
Regulamin to Omerta, a ban to obrzyn.
DMateo07
Mnich
oraz
Hades
Nie mam potrzeby uzasadnienia swoich wyborów.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Oczywiście Kevin

Kevin musi napisać jeszcze 1 post, bo z tego roku ma jedynie 4 - M.

Zrobi się panie kierowniku - JdF.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Nie było mnie tu wiele, wiele, wiele, wiele lat... (No może bez przesady). Ale już od razu, po przybyciu w blasku swej chwały, po długiej nieobecności, w oczy rzucił mi się stosunkowo młody stażem na forum Tommy Gun. Bardzo pomocny i taktowny. Naprawdę na plus.

Mnicha nie nominuję tylko dlatego, że kiedyś otrzymał już tytuł Użytkownika Roku. Potrzebna jest świeża krew :P
https://www.youtube.com/watch?v=6u0yfmnArpM

:)
Bolt - w porządku jest
Tommy Gun - też w porządku
Patterson94 - spoko jest, spełnia kryteria, znamy się prywatnie (nie spełnia kryteriów - M.)
Drako_Schiffer - tego chłopa wstyd nie znać (nie spełnia kryteriów - M.)
Problemowicz - znamy się od zawsze
I to chyba tyle, bo na to samo nie ma sensu głosować.
Tylko tam się nie zbulwersuj.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Ze względów technicznych głosowanie będzie się odbywać od jutra, od godz. 16 :-(
cron