Nominacje - Użytkownik Roku 2013

Jednak jest!

Tradycję trzeba jednak kultywować, dlatego, tym razem nieco później niż zwykle, zaczynamy nominacje do tytułu Użytkownika Roku 2013.

Zasady
  1. W tym temacie posty mogą dodawać tylko osoby, których liczba postów przekracza 50 i rejestracja w serwisie odbyła się nie później niż 31 sierpnia 2013.
  2. Użytkownik, którego proponujecie do kategorii Użytkownik Roku musi mieć na swoim koncie minimum 100 postów (w tym przynajmniej 5 postów napisanych w tym roku) i być zarejestrowanym do sierpnia 2013 (włącznie).
  3. Na każdego użytkownika w tym temacie przypada tylko jeden post. Jeśli musicie coś zmienić lub dodać - edytujcie swoją pierwszą wiadomość.
  4. Możecie zaproponować więcej niż jednego użytkownika w swoim poście.
  5. Własna kandydatura jest dozwolona ;)
  6. Jeśli będziecie mieli taką potrzebę, możecie uzasadnić swój wybór.
  7. Propozycje będziemy zbierać do soboty, 11 stycznia (włącznie).
  8. Głosowanie będzie się odbywać od poniedziałku, 13 stycznia (16:00) do niedzieli, 19 stycznia (włącznie).

Powodzenia!
1. DonMateo07PL

2. Hades

3. Mnich

Tyle na ten temat.
Obrazek
Świat, gdzie istnieją tylko zwycięzcy, gdzie panuje pokój. Świat wypełniony jedynie miłością. Chcę dać początek światu, zawierającemu jedynie te pojęcia.
Madara Uchiha
Zdecydowanie Don, dlaczego pisałem już raz. Zacytuję:
Gość nieźle ożywił forum, a dwa mody jego autorstwa to ostatnio jedyny temat dyskusji na forum - pozytywnie. Bez niego Forum byłoby dzisiaj tylko miejscem cowieczornych zebrań na SB tych dziadyg pokroju Mnicha, Kefira i Dosi (chłopaki, mówię to z czułością :-) ) .
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Moje nominacje:

- Kevin
- Mnich
- DonMateo07PL

2 pierwszych nie trzeba przedstawiać, całokształtem zasłużyli sobie na tę rangę, co do trzeciej nominacji jestem pod wrażeniem zaangażowania użytkownika w życie forum, fajnie się chłopak rozkręcił, zainteresowało mnie kilka jego projektów, dlatego ma mój głos.
Ciężko wybrać, żeby nikogo nie pominąć, ale powiedzmy, że moje głosy padają na Hadesa i Mnicha, bo to u nich zauważyłem całkiem ponadprzeciętną aktywność na forum.
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Moim kandydatem jest Roman. <3

Nie. Moim kandydatem jest bezwzględnie Mnich. Trzeźwa czy pijana - zdania nie zmienię. Zasłużył na wyróżnienie, jest świetnym ziomkiem. Trwa tu od lat. Bez niego to forum nie byłoby takie, jakie powinno być. Nie żałuję, że tu wróciłam. Mnich zapewnia ruch na shoutboxie
Mnich zawalczy o lepszą Polskę. Mnich uważa, że zgoda buduje
I git


xD
Obrazek
Głosuję na DonMateo07PL.
Ciężko wybrać jedną osobę, która była w tym 2013 roku najbardziej zasługującą na tę rangę. Zeszły rok nie przyniósł wielu powiewów świeżości w temacie gier z serii Mafia, toteż życie na forum płynęło spokojnym, regularnym tempem. Były dnie kiedy na forum panował wzmożony ruch, jednak czasami były też okresy totalnej pustki trwające nawet po kilka dni. Dla mnie osobą, która swoją aktywnością ożywiała MT był DonMateo07PL. Udzielał się dużo, jest obeznany w Mafii od strony czysto technicznej i często pomaga w rozwiązywaniu problemów, często zasila swoimi pracami dział dot. naszej twórczości swoimi machinimami, a od jakiegoś czasu pracuje nad produkcją jednej z większych modyfikacji do Mafii i widać, że zmierza wprost do jej ukończenia. Użytkownik na piątkę, oby więcej takich było na naszym forum.
Moimi kandydatami są DonMateo07PL i nivener.

Ten pierwszy jest bardzo aktywny na MT i zaangażował się w życie forum, a także udziela wielu przydatnych wskazówek. Zaś dlaczego nominuję nivenera, to chyba nie trzeba tłumaczyć ;-) Po prostu jest "motorem napędowym" tego forum, najbardziej imponuje mi jego spokój i opanowanie w rozwiązywaniu konfliktów na forum, nie wspominając już o szerokim zakresie wiedzy na wiele tematów.
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
Temat nominacji mamy już za sobą, teraz zaczynamy głosowanie. Link do formularza znajdziecie pod logo MafiaTown. Powodzenia!