Nominacje - Użytkownik Roku 2012

Obywatele i Obywatelki,

Rok ten nie był zbyt obfity w ważniejsze wydarzenia w naszej społeczności, jak i w świecie Mafii. Niemniej jednak tradycję kontynuować musimy i będziemy. Dlatego niniejszym nominacje na Użytkownika Roku 2012 uważam za otwarte!

Zasady
  1. W tym temacie posty mogą dodawać tylko osoby, których liczba postów przekracza 50 i rejestracja w serwisie odbyła się nie później niż do 1 sierpnia 2011.
  2. Użytkownik, którego proponujecie do kategorii Użytkownik Roku musi mieć na swoim koncie minimum 100 postów (w tym przynajmniej 5 postów napisanych w tym roku) i być zarejestrowanym do sierpnia 2011 (włącznie).
  3. Na każdego użytkownika w tym temacie przypada tylko jeden post. Jeśli musicie coś zmienić lub dodać - edytujcie swoją pierwszą wiadomość.
  4. Możecie zaproponować więcej niż jednego użytkownika w swoim poście.
  5. Własna kandydatura jest dozwolona ;)
  6. Jeśli będziecie mieli taką potrzebę, możecie uzasadnić swój wybór.
  7. Propozycje będziemy zbierać do soboty, 22 grudnia (włącznie).
  8. Głosowanie będzie się odbywać od poniedziałku, 24 grudnia do niedzieli, 30 grudnia (włącznie).

Powodzenia!
To ja chciałbym zgłosić:

-Kasię ( :-F )
-Kevina
-Dosię
-Mnicha
-Q
-DonMateo
-Joguś
-Kamiloxin

Chciałem jeszcze zgłosić Hadesa oraz RG13, ale pierwszy miał ostatnio odpały na SB, a drugiego dawno nie było. ;)

A co z najlepszymi sygnami, avatarami, pomocnikami roku ?
Obrazek
Ja zgłaszam siebie
oraz Glukkona
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Moja nominacja to:
Cezary "CzarFace" ........i
Zgłaszam:
robertRobin88, foka970, Górnik
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Nie ma na kogo głosować, szczerze mówiąc! Na siebie nie zagłosuję, jak to zrobił m. in. Hades, bo to już nawet nieuczciwe jest, jednak Polska wolny kraj. Wiem, że można, ale ja wolę być ostrożniejszy.
Jeśli mam na kogo głosować to na:
- Johnny 'ego
- Don Salieri
- foka - omal o nim zapomniałem.
To wszystko.
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Ja ma dwóch faworytów

-Don Salieri - choć coś cicho ostatnio siedzi :))

- Hades - ja myślę że jemu się należy bo pozytywnie się chłopak rozkręcił choć ma czasem wpadki :-P
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Za dużo się w tym roku nie udzielałem na forum, ale kryteria spełniam, by móc wypowiedzieć się w tym temacie.

Na początku chciałem zaproponować Hadesa, ale zgłosił samego siebie, co zbytnio mi się nie podoba. Kandydatem moim jest więc Czarek ;-)
Obrazek
barth89
Mnich
Dosia
Nivener
Kevin
Czarface
Górnik
robertRobin88
Soberat
Kamiloxin
RG13
Quatrox
Hades
Don Salieri
Mordor
foka970


Sporo osób, ale są to osoby, które mi się najbardziej aktualnie rzucają w oczy na forum. Osoby, które tworzą to forum. Osoby, które pomimo ogromnej posuchy w świecie Mafii, nie zapominają o MT! ;-)
Obrazek
zglaszam Xtravagancę :)

pozdrawiam.
"Ileż to razy w myślach osiągałem wszystko. Udało mi się tylko nie być komunistą."

Adam Miałczyński, Adaś.
Kevin, Nivener, Mnich, Grisha oraz Dosia92 ;-) - solidni userzy... trzeba to przyznać


Siebie nie będę zgłaszać(mimo, iż mam takie prawo). ;-) . Nie zawsze jednak mogę być na forum, z racji tego, że studiuję ;-) . Ale i tak będę wdzięczny za każdy oddany na mnie głos ;-)
Obrazek They never fight alone...
Ale widzę, że sporo nowych osób przybyło :) Nie widzę tego na co dzień, bo siedzę raczej w tematach o oczekiwaniach na gry i kolekcji gier, ale mimo wszystko fajnie, że MT żyje :)

Chciałem nominować kilku stałych bywalców, ale z uwagi na to, że są już nominowani... nie zrobię tego, ale mogę im życzyć powodzenia i pozdrowić ich! :)
http://gameplay.pl/barth89 | https://www.facebook.com/barth89pl <-------- ZAPRASZAM :)
Moje 3 typy:
- Kevin
- robertRobin88
- Mnich


Są to userzy, którzy według mnie są najodpowiedniejsi do tego tytułu, wnieśli wiele na stronie, dlatego mają mój głos. ;-)
A to moje zgłoszenia:

- nivener
- CzarFace
- Kamiloxin
- dosia92
- Kevin
- Grisha
Ostatnią rzeczą, jaką facet chce oglądać na koniec dnia, jest żona - Al Bundy
cron