Nominacje 2011

Użytkownik roku
Mnich
dosia92

Najbardziej pomocny użytkownik
Quatrox
robertRobin88

Najlepszy avatar
Mnich

Najlepsza sygnatura
bananmaciek
muore il bandito, la mafia vive
Użytkownik roku
robertRobin88
dosia92
Kevin

:)
"Czego mam oczekiwać? Hades moim domem. W ciemności uścielę sobie łoże."
(Hi.17:13)
Użytkownik roku:
dosia92
Quatrox
Obrazek
W sygnaturce nie ma żadnych ukrytych spiskowych teorii na temat forum lub osób z nim powiązanych...
Użytkownik roku:
Quatrox
nivener

Najlepszy avatar:
nivener


Najlepsza sygnatura
Don Salieri
bananmaciek


*Przepraszam za off top ale tu moja temperatura sięgnęła zenita. Mnich- jak można być takim (nie użyje tego słowa) i zagłosować na siebie. Nie wiem czy ty myślisz że jeśli ktoś się kiedyś w 2009 roku pomylił i ci ten tytuł nadał. Często wypowiadasz się wulgarnie . Apeluję do użytkowników mafiatown żeby wzięli sobie to do serca. Dziękuje administracji za nie wycinanie tego off topa ale tak jest prawda. Mnich nie zasługuje w żadnym calu na ten tytuł. Bynajmniej nie w tym roku.
Radio Wolny YT!!!

Działamy o każdej porze dnia i z każdą częstotliwością!!!! http://www.youtube.com/user/RadioWolnyYT
Zasady:

W tym temacie dozwolone są jedynie posty użytkowników, których liczba postów przekracza 50 i rejestracja w serwisie odbyła się nie później niż do 1 sierpnia 2011
Użytkownik, którego proponujecie do kategorii Użytkownik Roku musi mieć na swoim koncie minimum 100 postów i być zarejestrowanym do sierpnia 2011 (włącznie)
Każdy może zaproponować kilku użytkowników, postów i tematów do danej kategorii
Proponować mogą również przyjaciele, moderatorzy, redakcja i administracja
Możecie proponować też siebie samych
Nie musicie wypisywać propozycji do wszystkich kategorii, jeśli nie macie pomysłów
Na jedną osobę przypada jeden post - jeśli masz coś do dodania, edytuj swoją pierwszą wiadomość
Propozycje będą przyjmowane do czwartku, 22 grudnia (do godz. 21:00)
Głosowanie będzie się odbywało od 24 grudnia do 31 grudnia (do godz. 23:00)


Trzeba było najpierw przeczytać zasady ;-) . A to, że Mnich głosuję sam na siebie to już jego interes. Przecież może tak zrobić...
Obrazek They never fight alone...
@Ray Charles: jeśli twoja temperatura sięgnęła zenitu udaj się jak najszybciej do szpitala - utrzymująca się gorączka powyżej 41,5 C grozi uszkodzeniem białek w komórkach nerwowych, co może prowadzić do śmierci.
Po pierwsze to jeszcze nikt tutaj na nikogo nie zagłosował, bo są to nominacje.
Po drugie, gdybyś przeczytał regulamin wiedziałbyś, że można nominować samego siebie bez żadnych konsekwencji i jest to sprawa każdego z osobna kogo nominuje. Gdybyś przeczytał regulamin wiedziałbyś też, że nominacje przyjmowane były do 22 grudnia.
Nie wiem jakim prawem twierdzisz, że Mnich został wybrany na UR przez pomyłkę. Wytykasz mu jakim to złym i wulgarnym jest użytkownikiem, ale uwierz mi, że jeśli jest wulgarny to są tego jakieś powody.
Na twoim miejscu pilnowałbym się, bo chyba zapomniałeś jak sam zachowywałeś się kilka miesięcy temu.
Kończymy ten offtop panowie, Mnich miał prawo nominować siebie, takie sprawy proszę załatwiać na PW.