Niespotykana ilość wirusów

Mam nadzieje że zakładam temat w dobrym dziale i że ktoś mi szybko odpowie bo nie wiem przez ile czasu mój komputer jeszcze pociągnie.

Mój problem jest taki: jeszcze wczoraj siedziałem na kompie i nic takiego nie było. Poszedłem odrobić zadania, spakować książki, wykąpać się takie tam codzienności, wracam na kompa patrze a tapeta zmieniła mi się na jakieś niebieskie tło z napisami czerwonymi WARNING i jakieś tam napisy, ciągle wyskakują komunikaty Warning: your computer is infected a na kompie znaleziono mi prawie 40 wirusów a nie godzinę wcześniej komputer pykał normalnie. Na dodatek nic prócz folderów i mozilli mi się nie chce uruchomić i jakieś tam inne programy. I pisze że CCSVCHST.EXE jest zainfekowana i to chyba od niej się zaczęło. A ja dawno nic nie ściągałem. I teraz mam pytanie czy obejdzie się bez Reinstala systemu jeżeli sprawą zajmie się profesjonalista w tej dziedzinie bo znam kogoś takiego. Jeśli tak to czy Savy z Mafii i ich DLC mi się zachowają?
Spróbuj ściągnąć i uruchomić Malwarebytes' Anti-Malware w trybie awaryjnym z obsługą sieci. Przeskanuj i usuń zagrożenia.
A co z tymi Saveami po reinstalu? bo wydaje mi się że się zachowają bo jeśli zaloguje się na moje konto steam to wszystkie gry powinny być zachowane chociaż z drugiej strony gry najpierw powinny być na kompie a by były na steamie. to jak by było?.


<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<EDIT.>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Próbowałem uruchomić do instalacji tego antivirusa co mi poleciłeś ale niestety nic poza System tolls antivirus i nortonem antivirus mi się nie wyświetla. system tol wykrywa 38 zagrożeń a norton nic.
cron