Nieodblokowane samochody

Mam parę nieodblokowanych samochodów i nie wiem gdzie mogę je zdobyć. Oto lista

WYŚCIGOWE SAMOCHODY:

TRAUTENBERG RACER 4WD
BRUBAKER 4WD
CAESAR 8C 2300 RACING
CARROZELA C-OTTO 4WD

ZWYKŁE SAMOCHODY:

THOR 812 CABRIOLET FWD
CAESAR 8C MOSTRO

Jak ktoś wie jak je odblokować prosze o odpowiedź...

PS. Nie przesyłacie mi żadnych poradników dot. "ODBLOKOWYWANIA WSZYSTKICH SAMOCHODÓW", chce po prostu wiedzieć jak, gdzie i kiedy można je odblokować... LOL
Większość odblokujesz w trybie Freeride Extreme, jednak jest kilka pojazdów których odblokować się nie da.
muore il bandito, la mafia vive
Wszystkie samochody da się odblokować, nawet CAESARA 8C 2300 RACING.
Tak jak napisał mnich, większość z nich odblokujesz w FR Extreme. Jednak na niektóre auta trza użyć sposobu, ponieważ inaczej się nie da, bo tych aut nie ma nawet na liście. Jeden ze sposobów to użycie fajnego programiku jakim jest MafiaCon za pomocą którego możesz w dowolnym miejscu załadować dowolne auto. Nawet te ukryte w plikach (traktor, garbus, toyota, autobus itp).
Jeśli jednak chodzi o samego CAESARA 8C 2300 RACING, który jest na liście aut, a który jednak nie działa, to jest w necie save 100 % w którym ten wózek jest normalnie dostępny ponieważ to jest jakiś błąd gry i raczej sam go nie odblokujesz.
Obrazek
Obrazek
THOR 812 CABRIOLET FWD odblokowałem (ost. misja "Śmierć Sztuki"), w jeździe extremalnej była misja z tymi rajdówkami ---> (CAESARA 8C 2300 RACING, BRUBAKER 4WD i CARROZELA C-OTTO 4WD), ale ich nie odblokowało po przejściu... tak samo jak TRAUTENBERG RACER 4WD (misja z checkpoint'ami do zaliczania, gdy trzymałes gaz kamera się tak dziwnie oddalała.) Ten samochód "CAESAR 8C MOSTRO" występował w jakiejś misji czy nie bo już nie pamiętam??
Samochody wyścigowe, które wymieniłeś odblokować można było tylko po zaliczeniu wyścigów. Niestety, takie coś zostało usunięte z gry - przynajmniej częściowo.
TRAUTENBERG RACER 4WD
BRUBAKER 4WD
CARROZELA C-OTTO 4WD

Czyli powiadasz że te auta można było zdobyć TYLKO w misji "Czysta Gra"? Kiedy dokładnie można je odblokować? W czasie trwania wyścigu, przed przeróbką auta tego Europejczyka czy po przeróbce wtedy kiedy wracamy od Lucas'a Bertone'a?

EDIT. CAESAR C8 2300 można odblokować poprzez wykonanie misji z podmienianiem wyścigówek.. Po wszystkim udajemy się do opuszczonego więzienia, bierzemy gablotę i ciśniemy prosto do baru Salierego i na koniec zapisujemy grę w Oakwood. Jeden błąd -> nie ma zdjęcia podczas wybrania tego samochodu w Swobodnej Jeździe.
Nie chodzi mi o misję "Czysta gra", chodzi mi o wyścigi.
Chodzi o to, że w grze miał być oddzielny tryb wyścigowy i to tam zapewne się te auta odblokowywało.
Obrazek
Obrazek