Niedostępne miejsca

Hejka :-D Napiszcie, jakie są miejsca w swobodnej jeżdzie, które teoretycznie nie są dostępne, a jednak można do nich/na nie/na ich teren wejść np. motel Clarka(nie do motelu lecz na jego ogrodzony teren). Możecie też napisać o takich miejscach, które występują w fabule i jeżdzie ekstremalnej. A tak przy okazji to czy wiecie, że w samouczku za płotem jest ukryty gangster( nie przenikający lecz taki, którego można zabić! ;-) )
"Żeby być kimś najpierw musisz być sobą"
W sumie to to wszystko znajdziesz w dziale ciekawostki, wystarczy troszkę poszperać ;)
A co do gangstera to coś takiego było naprawdę całkiem niedawno :
ciekawostki-w-grze-t19-150.html ;-)
Oblukaj mój channel na u2b tam masz tego pełno ;P
ProGlitcherPL On YouTube | World War II Mod on MODDB | Blog Cukra
Jachu daj screena z tym gangsterem którego można zabić
"Praca to prymitywny sposób spędzania wolnego czasu" (Ferdynand Kiepski)
kaj napisał(a):
Jachu daj screena z tym gangsterem którego można zabić

Trochę samodzielności - poszukaj linka w tym temacie.
Można się dostać na teren stacji w Chinatown. A tak przy okazji . Czy ktoś zauważył , że w SJ wieża kościoła w Down Town jest z jednej strony odkryta. Zastanawiam się czy można tam się dostać.
Salieri Cię dorwie
przez Maf » 16 grudnia 2009, o 18:38
Człowieku..Patrz na daty..

Odkop odkopem, ale jak zacznie się tu jakaś kolejna kłótnia to obie strony wyłapują po warnie (Jak coś to już uprzedzam na przód ) //dosia92

Temat nie jest zbytnio wyeksploatowany, w takim przypadku zezwala się na jego odkopanie. Acozz.
Dobrze, przepraszam
Obrazek
No patrzę , patrzę. Jak trzeba coś napisać to się bierze temat nawet sprzed kilku lat.

No widzisz jest pozwolenie.
Salieri Cię dorwie
Zgodnie z zezwoleniem Sędziego Najwyższego Acozza odkopuję ten temat na rzecz nadanych mi praw :mrgreen:

Carl5Z napisał(a):
Można się dostać na teren stacji w Chinatown. A tak przy okazji . Czy ktoś zauważył , że w SJ wieża kościoła w Down Town jest z jednej strony odkryta. Zastanawiam się czy można tam się dostać.


Myślę, że to ta wieża, dzięki której wchodzimy do Kościoła w misji "Ksiądz". Jest ona w budowie. Ale nie jestem pewien, gdyż aktualnie nie posiadam Mafii.

Co do wejścia do kościoła, to można to zrobić za pomocą City Bars Mod :-)

Pozdrawiam! :->
Hmh... Nie wiedziałem, że do kościoła można wejść za pomocą City Bars Mod, choć używałem tego moda.
Piszę poprawnie po polsku.
logit, można, jednak drzwi się trochę dziwnie otwierają. Klikniesz PPM (lub inny przycisk funkcji, jaki masz ustawiony) i niby się otworzą, ale i tak zostaną. Będziesz mógł przez nie wejść. Nie umiem Ci tego inaczej opisać, zobacz sam :-)
Ok, dzięki Rnaki, spróbuję później, bo na razie nie mam moda wgranego.
Piszę poprawnie po polsku.
Rnaki napisał(a):
Zgodnie z zezwoleniem Sędziego Najwyższego Acozza odkopuję ten temat na rzecz nadanych mi praw :mrgreen:

Carl5Z napisał(a):
Można się dostać na teren stacji w Chinatown. A tak przy okazji . Czy ktoś zauważył , że w SJ wieża kościoła w Down Town jest z jednej strony odkryta. Zastanawiam się czy można tam się dostać.


Myślę, że to ta wieża, dzięki której wchodzimy do Kościoła w misji "Ksiądz". Jest ona w budowie. Ale nie jestem pewien, gdyż aktualnie nie posiadam Mafii.

Co do wejścia do kościoła, to można to zrobić za pomocą City Bars Mod :-)

Pozdrawiam! :->



Na teren stacji w Chinatown można dostać się też za pomocą City Bars Mod v1.0