Niedokończone Miasto ( NEW )

ZMIANA PLANÓW: Postanowiłem się trochę pobawić w skryptowanie mafii itp i chciałbym zrobić z kimś np. Dmateo007 O ile będzie chciał
Mafia LH w jakości HD w HD to może będą drzewa oraz dodane grafiti nowe tramwaje oraz Samochody co się tyczy skinów to skiny będą nowsze których i tak nie ma na necie ;) o ile DMATEO będzie chciał :)
Rozwiń swoją myśl, o co chodzi z "zakrytymi miastami w map editorze"? Nie do końca rozumiem o co chodzi. "widać że są plansze oraz Tramwaje", jakie plansze, jakie tramwaje? Rozwiń, aby wszyscy wiedzieli o co chodzi ;)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek
Nie rozumiem.. To ma być niedokończone miasto, czy znowu HD Mod? Strasznie niedokładnie określiłeś nazwę wątku. Dobrze by było, gdybyś ją poprawił ;-) W sumie, to co napisałeś, co nieco z tego rozumiem. Fajnie by było zobaczyć odświeżoną mafię :-)
Obrazek
Aha, właśnie widzę, że edytowałeś pierwszy post, mogłeś to napisać w kolejnym jak całkowicie zmieniłeś sens. Prędzej chodziło Ci o jakieś "ukryte plansze" na mapie (?). Niestety To co napisałeś po edytowaniu nie jest możliwe do zrealizowania, przede wszystkim w tak krótkim czasie, przy braku czasu, szczególnie, że mam zawaloną głowę i nie mam za co się złapać, więc na prawdę nie mam czasu na zabawę w kolejne projekty, szczególnie tego typu, kiedy jeden podobny (tekstury HD) mam na swoim koncie i w przyszłości (czyt. zapewne w przyszłe wakacje) będę go kontynuował.
Robienie jednej tekstury to ok. 2 godzin, dobrej i dokładnej tekstury z 4/5 godzin. Tekstury z przeźroczystością (drzewa) doliczmy kolejną godzinę, samochód (zależnie) tekstura do istniejącego modelu z 5/6 godzin, do nowego 2x więcej, model nowego samochodu kilka dni, do zrobienia skinów potrzeba by modeli (w sensie ludzi), nie można tak po prostu wziąć czyjejś mordy.

Może to było trochę za chamskie, ale taki już jestem, sorry, nie bierz tego jako opierdolu, tylko wyjaśnienie :)
ObrazekObrazekObrazekObrazek
Obrazek